Konkurs "Żużlowy ekspert"

Wyniki konkursu "Żużlowy ekspert", który trwa na łamach "Dziennika Bałtyckiego". Zestaw nr 10 nazwisko imię (kup) zest 10 Ellwart Jolanta z Gdańska (2) 10 Figura Marek z Gdańska (13) 10 Figura Marek z Gdańska ...

Wyniki konkursu "Żużlowy ekspert", który trwa na łamach "Dziennika Bałtyckiego".
Zestaw nr 10

nazwisko imię (kup) zest 10
Ellwart Jolanta z Gdańska (2) 10
Figura Marek z Gdańska (13) 10
Figura Marek z Gdańska 11) 10
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (4) 10
Kaczyńska Olga z Redy (3) 10
Korduła Zbigniew z Gdańska (1) 10
Lisiecki Janusz z Lęborka (2) 10
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (1) 10
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (3) 10
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (5) 10
Makowski Mieczysław z Gdańska (6) 10
Muszyńska Beata z Gdańska (1) 10
Sobisz Łukasz z Gdańska 10) 10
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (2) 10
Bebak Dorota z Gdańska (1) 8
Biegun Karolina z Gdańska (1) 8
Dargacz Tomasz z Gdańska (1) 8
Dargacz Tomasz z Gdańska (2) 8
Ellwart Karol z Gdańska (1) 8
Ellwart Wojciech z Gdańska (1) 8
Figura Marek z Gdańska (10) 8
Figura Marek z Gdańska (3) 8
Figura Marek z Gdańska (6) 8
Figura Marek z Gdańska (9) 8
Figura Marek z Gdańska 14) 8
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (13) 8
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (2) 8
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (6) 8
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (7) 8
Hynek Marcin z Gdańska (1) 8
Kaczyńska Lucyna z Redy (1) 8
Kaczyńska Lucyna z Redy (3) 8
Kaczyńska Olga z Redy (1) 8
Kaczyńska Olga z Redy (2) 8
Kaczyński Ryszard z Redy (1) 8
Każmierski Tomasz z Gdańska (1) 8
Kopeć Andrzej z Sopotu (2) 8
Lisiecki Janusz z Lęborka (1) 8
Lisiecki Janusz z Lęborka (3) 8
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (2) 8
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (4) 8
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (6) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska (1) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska (2) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska (3) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska (4) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska (5) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska 10) 8
Makowski Mieczysław z Gdańska 8) 8
Minda Czesław z Słupska (1) 8
Minda Katarzyna z Słupska (1) 8
Młyński Mariusz z Gdańska (1) 8
Młyński Mariusz z Gdańska (2) 8
Muszyński Tomasz z Gdańska (1) 8
Nowak Zbigniew z Gdyni (1) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (1) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (12) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (3) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (9) 8
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (1) 8
Trębacz Michał z Gdańska (1) 8
Tomkowska Elżbieta z Gdańska (1) 8
Biegun Karolina z Gdańska (2) 6
Biegun Karolina z Gdańska (3) 6
Ellwart Jolanta z Gdańska (1) 6
Ellwart Karol z Gdańska (2) 6
Figura Marek z Gdańska (1) 6
Figura Marek z Gdańska (4) 6
Figura Marek z Gdańska 12) 6
Figura Marek z Gdańska 15) 6
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (1) 6
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (10) 6
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (3) 6
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (8) 6
Kaczyńska Lucyna z Redy (2) 6
Kaczyński Ryszard z Redy (2) 6
Kopeć Andrzej z Sopotu (1) 6
Kopeć Andrzej z Sopotu (3) 6
Kopeć Andrzej z Sopotu (4) 6
Kopeć Andrzej z Sopotu (5) 6
Korduła Zbigniew z Gdańska (2) 6
Korduła Zbigniew z Gdańska (3) 6
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (7) 6
Makowski Mieczysław z Gdańska (7) 6
Makowski Mieczysław z Gdańska 9) 6
Patrowicz Andrzej z Gdańska (1) 6
Sobisz Łukasz z Gdańska (11) 6
Sobisz Łukasz z Gdańska (6) 6
Sobisz Łukasz z Gdańska 2) 6
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (3) 6
Klinkosz Franciszek z Gdańska (1) 4
Klinkosz Franciszek z Gdańska (2) 4
Matulaniec Kazimierz z Sopotu (1) 4
Klasyfikacja generalna

nazwisko imię (kup) SUMA
Sobisz Łukasz z Gdańska (12) 84
Sobisz Łukasz z Gdańska 10) 82
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (4) 80
Muszyńska Beata z Gdańska (1) 80
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (13) 80
Makowski Mieczysław z Gdańska (4) 78
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (3) 76
Bebak Dorota z Gdańska (1) 76
Biegun Karolina z Gdańska (1) 76
Dargacz Tomasz z Gdańska (1) 76
Makowski Mieczysław z Gdańska (3) 76
Muszyński Tomasz z Gdańska (1) 76
Figura Marek z Gdańska (13) 74
Korduła Zbigniew z Gdańska (1) 74
Makowski Mieczysław z Gdańska (6) 74
Figura Marek z Gdańska 14) 74
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (6) 74
Sobisz Łukasz z Gdańska (3) 74
Figura Marek z Gdańska 12) 74
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (3) 74
Sobisz Łukasz z Gdańska (6) 74
Figura Marek z Gdańska 11) 72
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (1) 72
Figura Marek z Gdańska (9) 72
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (2) 72
Hynek Marcin z Gdańska (1) 72
Kaczyńska Olga z Redy (1) 72
Makowski Mieczysław z Gdańska (1) 72
Figura Marek z Gdańska 15) 72
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (8) 72
Figura Marek z Gdańska (6) 70
Makowski Mieczysław z Gdańska (2) 70
Makowski Mieczysław z Gdańska (5) 70
Młyński Mariusz z Gdańska (2) 70
Sobisz Łukasz z Gdańska (1) 70
Sobisz Łukasz z Gdańska (9) 70
Figura Marek z Gdańska (4) 70
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (10) 70
Sobisz Łukasz z Gdańska 2) 70
Figura Marek z Gdańska (10) 68
Figura Marek z Gdańska (3) 68
Kaczyński Ryszard z Redy (1) 68
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (4) 68
Matulaniec Kazimierz z Sopotu (1) 68
Czechowski Marek z Gdyni (1) 68
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (5) 66
Kaczyńska Olga z Redy (2) 66
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (2) 66
Czechowski Marek z Gdyni (2) 66
Figura Marek z Gdańska (1) 62
Sobisz Łukasz z Gdańska (11) 62
Kaczyńska Lucyna z Redy (1) 60
Minda Katarzyna z Słupska (1) 60
Tomkowska Elżbieta z Gdańska (1) 60
Ellwart Wojciech z Gdańska (1) 58
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (7) 58
Patrowicz Andrzej z Gdańska (1) 52
Lisiecki Janusz z Lęborka (1) 50
Młyński Mariusz z Gdańska (1) 50
Ellwart Karol z Gdańska (1) 48
Nowak Zbigniew z Gdyni (1) 48
Czerwiński Bogumił z Sopotu (2) 48
Minda Czesław z Słupska (1) 46
Makowski Mieczysław z Gdańska (7) 46
Lisiecki Janusz z Lęborka (2) 44
Kopeć Andrzej z Sopotu (2) 44
Lisiecki Janusz z Lęborka (3) 44
Pełka Łukasz z Starogardu Gd.
∨ Czytaj dalej

(2) 44
Dargacz Tomasz z Gdańska (2) 42
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (1) 42
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (7) 42
Matulaniec Kazimierz z Sopotu (2) 42
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (6) 40
Tomkowski Edward z Gdańska (1) 40
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (2) 38
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (1) 38
Kaczyńska Lucyna z Redy (2) 38
Bączek Leszek z Sopotu (1) 38
Makowski Mieczysław z Gdańska (8) 36
Ellwart Karol z Gdańska (2) 36
Kopeć Andrzej z Sopotu (5) 36
Figura Marek z Gdańska (2) 36
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (11) 36
Pełka Łukasz z Starogardu Gd. (1) 36
Kopeć Andrzej z Sopotu (1) 34
Czerwiński Bogumił z Sopotu (1) 34
Gorczyca Wojciech z Gdańska (1) 34
Gorczyca Wojciech z Gdańska (2) 34
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (9) 34
Stankiewicz Marzena z Gdańska (1) 34
Kopeć Andrzej z Sopotu (4) 32
Stańczak Eugeniusz z Gdańska (3) 30
Kobla Wojciech z Gdańska (1) 30
Czerwiński Bogumił z Sopotu (3) 28
Szułczyńska Joanna z Rumi (1) 28
Kaczyńska Olga z Redy (3) 26
Kopeć Andrzej z Sopotu (3) 26
Korduła Zbigniew z Gdańska (2) 26
Klinkosz Franciszek z Gdańska (1) 26
Barczewski Marcin z Gdańska (1) 26
Bączek Leszek z Sopotu (2) 24
Dargacz Grażyna z Gdańska (1) 24
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (5) 24
Kolka Zbigniew z Rumi (1) 24
Młyński Mariusz z Gdańska (3) 24
Pełka Łukasz z Starogardu Gd. (3) 24
Klinkosz Franciszek z Gdańska (2) 22
Matulaniec Kazimierz z Sopotu (3) 22
Ellwart Jolanta z Gdańska (1) 20
Makowski Mieczysław z Gdańska 9) 20
Figura Marek z Gdańska (7) 20
Figura Marek z Gdańska (8) 20
Kaczyński Ryszard z Redy (2) 18
Bar Adam z Gdańska (1) 18
Barczewski Marcin z Gdańska 2) 18
Bączek Leszek z Sopotu (3) 18
Ruciński Artur z Gdańska (2) 18
Ellwart Jolanta z Gdańska (2) 16
Kuchta Waldemar z Sikorzyna (1) 16
Nagórny Wojciech z Gdańska (1) 16
Świątek Tadeusz z Gdańska (1) 16
Makowski Mieczysław z Gdańska 10) 14
Bączek Leszek z Sopotu (4) 14
Ellwart Karol z Gdańska (3) 14
Minda Agnieszka z Warszawy (1) 14
Ruciński Artur Gdańsk (1) 14
Korduła Zbigniew z Gdańska (3) 12
Bedner Mariusz z Gdańska (1) 12
Czechowski Marek z Gdyni (3) 12
Hołubiuk Andrzej z Gdańska (12) 12
Kozakowska Paulina z Gdańska (1) 12
Mądrzejewski Krzysztof z Gdańska (1) 12
Mądrzejewski Krzysztof z Gdańska (2) 12
Pełka Łukasz z Starogardu Gd. (6) 10
Zaborski Michał z Gdańska (2) 10
Kaczyńska Lucyna z Redy (3) 8
Każmierski Tomasz z Gdańska (1) 8
Trębacz Michał z Gdańska (1) 8
Barczewski Marcin z Gdańska (3) 8
Figura Marek z Gdańska (5) 8
Gardecki Piotr z Gdańska (1) 8
Giczela Jerzy z Gdyni (2) 8
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (10) 8
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (8) 8
Nowak Jakub z Rumi (1) 8
Pełka Łukasz z Starogardu Gd. (5) 8
Pilanc Kinga z Gdańska (2) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (4) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (5) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (7) 8
Sobisz Łukasz z Gdańska (8) 8
Zaborski Michał z Gdańska (1) 8
Biegun Karolina z Gdańska (2) 6
Biegun Karolina z Gdańska (3) 6
Ellwart Karol z Gdańska (4) 6
Formela Maciej z Gdańska (1) 6
Giczela Jerzy z Gdyni (1) 6
Giczela Jerzy z Gdyni (3) 6
Gorczyca Wojciech z Gdańska (3) 6
Gorczyca Wojciech z Gdańska (4) 6
Kaczyński Ryszard z Redy (3) 6
Klinkosz Franciszek z Gdańska (6) 6
Lisiecki Zygmunt z Lęborka (9) 6
Mądrzejewski Krzysztof z Gdańska (3) 6
Mądrzejewski Krzysztof z Gdańska (4) 6
Młyński Mariusz z Gdańska (4) 6
Neńca Ryszard z Chojnic (1) 6
Pełka Łukasz z Starogardu Gd. (4) 6
Pilanc Kinga z Gdańska (1) 6
Ptaszyńska Urszula z Gdańska (1) 6
Skornóg Ryszard z Gdańska (1) 6
Skornóg Ryszard z Gdańska (3) 6
Wiśniewska Marzena z Gdańska (1) 6
Wiśniewski Jan z Gdańska (1) 6
Furman Joanna z Gdańska (1) 4
Skornóg Ryszard z Gdańska (2) 4
Soński Grzegorz z Kolbud (1) 4
Soński Grzegorz z Kolbud (2) 4
Klinkosz Franciszek z Gdańska (3) 2
Mandycz Edward z Gdańska (1) 2
Ruciński Artur z Gdańska (3) 2
Zaborski Michał z Gdańska (3) 2


Zobacz koniecznie

przewiń w lewo przewiń w prawo

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij