Zmiana na stanowisku szefa Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Artur Badeński nie jest już dyrektorem placówki, zastąpiła go jego dotychczasowa zastępczyni Magdalena Strzelczyk.

- Od 1 lutego p.o. dyrektora Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego jest pani Magdalena Strzelczyk. Umowa z Panem Arturem Badeńskim została rozwiązana za porozumieniem stron - krótko poinformował Igor Nagraba, rzecznik prasowy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która jest założycielem i właścicielem Parku.

GPNT współpracuje z przedsiębiorcami, młodymi firmami, studentami, doktorantami, którzy mają ciekawy pomysł na biznes, wykorzystując do tego środki własne oraz pozyskane z rezerw UE. Działalność Parku skupia się wokół rozwoju strategicznych dla gospodarki Państwa branż z obszaru B+R wpisujących się strategię Lizbońską. Obecnie w GPN-T zrzesza ok. 50 firm prowadzących działalność w branżach m.in. biotechnologii, telekomunikacji czy informatyki.

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:

Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku

Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!