Bartosz Banach został zwycięzcą Triathlonu Gdańsk 2017. Wśród pań najlepsza okazała się Anna Lechowicz.


Agnieszka Fijałkowska

Uczestnicy Triathlonu Gdańsk 2017 zaczynali i kończyli zawody przy molo w Brzeźnie. Pozostała część trasy obejmowała okolice Stadionu Energa Gdańsk oraz Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą w ubiegłych latach, w tegorocznej edycji zdecydowano się zwiększyć liczbę uczestników. Na wyścig zarejestrować się mogło 1000 osób i niemal wszystkie miejsca zostały zajęte.

Zwycięzcą imprezy okazał się Bartosz Banach z Gdańska, który dystans 1,5 km w wodzie, 40km na rowerze i 10km biegu ukończył w czasie 02:00.52. Drugi był Krzysztof Hadas z Poznania (02:01.03), a trzeci Daniel Formela z Gdyni (02:04.26). Z kobiet jako pierwsza na mecie stawiła się Anna Lachowicz z Lathen, która uzyskała czas 02:20.01.

TRIATHLON GDAŃSK 2017 - WYNIKI

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!