Warsztaty programowania Warsztaty programowania

Warsztaty programowania (© Archiwum PPG)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Celem akcji „Koduj z Gigantami” jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi oraz nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Bezpłatne ogólnopolskie warsztaty „Koduj z Gigantami” odbędą się 17 lutego w Gdańsku i Gdyni. Wydarzenie ma zwiększyć świadomość dotyczącą programowania, a także dać szansę dzieciom na poznanie narzędzi programistycznych. Starszym uczniom ma dać możliwość poznania ścieżki edukacji i pracy w IT, branży która w najbliższych latach będzie się rozwijała bardzo prężnie.

MIEJSCE I TERMINY W TRÓJMIEŚCIE

GDYNIA (ul. Świętojańska 34/3) – 17.02.2018 r.
GDAŃSK (ul. Klonowa 1) – 17.02.2018 r.

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Będą się odbywać w blokach 1 lub 1,5 godzinnych.

Tematyka warsztatów:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej:
Scratch, Kodu
Klasy 4-6 szkoły podstawowej:
Scratch, App Inventor
Gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne:
C#, Visual Studio

ZAPISY:


Zapisy na warsztaty „Koduj z Gigantami” rozpoczną się 15.01.2018 r. przez formularz na stronie Koduj z Gigantami.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Ogólnopolskie warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w 9 miastach w całej Polsce od 3 do 17 lutego.

Ferie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!