18 par rywalizowało w piątym z sześciu tczewskich turniejów brydżowych Żywiec Cup 2003. Grano na tzw. maksy, więc nie brakowało odważnych odzywek. Niektóre kończyły się kontrami, bo licytowane szlemy i szlemiki nie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
18 par rywalizowało w piątym z sześciu tczewskich turniejów brydżowych Żywiec Cup 2003. Grano na tzw. maksy, więc nie brakowało odważnych odzywek.Niektóre kończyły się kontrami, bo licytowane szlemy i szlemiki nie miały pokrycia w kartach. Takie wpadki nie zdarzały się gniewianom, Kazimierzowi Rajskiemu i Adamowi Rode, dzięki czemu para ta zwyciężyła w ogólnej klasyfikacji. Kolejne lokaty zajęli miejscowi, Piotr Lipke z Jarosławem Piernickim oraz Leszek Jędryszek z Tczewa i Tadeusz Koronowski z Pruszcza Gd.
W klasyfikacji generalnej najlepszy jest gniewianin, Zdzisław Grabowski, z dorobkiem 69 pkt. Kolejne miejsca zajmują: Marian Cybura (65 pkt), Tadeusz Koronowski (64), Leszek Jędryszek (60), Tadeusz Żywicki (57), Jacek Firgon (53), Jarosław Piernicki (51), Piotr Lipke (51), Kazimierz Rajski (46) i Mikołaj Guczko (44).

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!