Dwa lata temu kapitan Jerzy Radomski zakończył 32-letnią wyprawę przez morza i oceany. Teraz pojawił się z książką, w której opisał ten najdłuższy w historii żeglarstwa rejs i swoich… czworonożnych załogantów: Burgasa z Bułgarii i Bosmana z RPA.

Morski chrzest pierwszej książki kapitana „Burgas i Bosman – psy z Czarnego Diamentu” odbył się w sobotę, 21 lipca, o godz. 19, w klubie Zejman (ul. Motławska) na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Kapitan zaprezentował na ekranach fotograficzną opowieść o swojej włóczędze, a książkę, wraz z autorską dedykacją, można było podczas imprezy kupić.


Przeczytaj tekst Ireny Łaszyn na dziennikbaltycki.pl: Rejs na czterech łapach: Burgas i kapitan Jerzy Radomski żyli w wielkiej przyjaźniCodziennie rano najświeższe informacje z Gdańska prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!