Cudawianki 2015 w Gdyni

Cudawianki 2015 w Gdyni. Lato zaczyna się w Gdyni (© Magdalena Gintowt-Dziewałtowska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lato zaczyna się w Gdyni. CudaWianki 2015 rozpoczną się 20 czerwca, a zakończą dzień później. Zobacz kto wystąpi na dużej scenie na plaży miejskiej w Gdyni.

- Na Scenie Muzycznej przy Plaży Śródmieście wystąpi silna reprezentacja rodziny Waglewskich w składach zespołów VOO VOO oraz KIM NOWAK. Scena koncertowa zapowiada się w tym roku energetycznie i rockowo. Folk i muzyczna improwizacja w połączeniu z atmosferą Nocy Świętojańskiej stworzą wybuchową mieszankę na powitanie lata - zapowiadają organizatorzy.

Czytaj też: Koncerty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w 2015 roku. Zobacz, kto zagra w Trójmieście

Całość imprezy poprowadzi dziennikarka i miłośniczka muzyki, Agnieszka Szydłowska. Na Cudawiankach pojawi się też ponownie alternatywna scena muzyczna, czyli Scena InfoBox, prezentująca i promująca młode zespoły, które zostaną wybrane w wyniku rozstrzygnięcia oficjalnego konkursu.

Cudawianki 2015 w Gdyni to jedyne tego rodzaju muzyczne wydarzenie, będące propozycją spędzenia Nocy Świętojańskiej. W poprzednim roku impreza zgromadziła w centrum miasta 30-tysięczną widownię. Idea imprezy bazuje na nawiązaniu do tradycji Nocy Świętojańskiej. Cudawianki ożywiają i tworzą przestrzeń niezwykłych wydarzeń ku celebrowaniu radości życia i spontanicznemu uwalnianiu głęboko ukrytych pokładów energii. Cudawianki 2015 w Gdyni to idealna okazja, aby rzesze mieszkańców i turystów w ten wyjątkowy, ciepły czerwcowy weekend mogły wspólnie świętować nadejście lata.Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kera (gość)

jak nie Fisz i Emade to Voo Voo osobiście bardzo ich lubię , ale uważam ,że to kompletnie muza na inne wydarzenia tam i tak nikt ich nie słucha