Muzycy Depeche Mode dwukrotnie gościli w bistro na gdańskim Przymorzu Muzycy Depeche Mode dwukrotnie gościli w bistro na gdańskim Przymorzu

Muzycy Depeche Mode dwukrotnie gościli w bistro na gdańskim Przymorzu. - Super ludzie, wyszli najedzeni i uśmiechnięci! - cieszy się ekipa Avocado. (© zdjęcie prywatne )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

O kulinarnych zachciankach gwiazd krążą legendy, jednak czasami największe gwiazdy możesz spotkać w... osiedlowym bistro. Podczas swojego kilkudniowego pobytu w Gdańsku, związanego z niedzielnym koncertem w Ergo Arenie, członkowie brytyjskiej grupy Depeche Mode stołowali się w Avocado – wegańskim bistro na gdańskim Przymorzu, tuż obok falowca.

Jedna z osób z ekipy zespołu Depeche Mode w dniu koncertu w Ergo Arenie zarezerwowała stolik dla kilku osób w bistro Avocado znajdującym się na gdańskim Przymorzu. W niedzielę pojawiło się 8 osób. Co zamówili?

- Pad thai w sosie tamaryndowym, rollo z falafelami, caponatę, spaghetti z pesto, kawki i dużo smoothies – wylicza Weronika z Avocado Vegan Bistro&Cafe.

Panowie z Depeche Mode pojawili się w bistro przed koncertem w Ergo Arenie, jednak potrawy musiały im na tyle zasmakować, że wrócili na obiad również w poniedziałek.

- Absolutnie "nie gwiazdorzyli", przyznali, że potrawy bardzo im smakowały, byli bardzo uprzejmi - podkreśla pani Weronika.
Dowiedzieliśmy się też, że zespół zostawił sowity napiwek.

- Super ludzie, wyszli najedzeni i uśmiechnięci! - cieszy się ekipa Avocado.

Depeche Mode w Ergo Arenie. Dave Gahan i jego drużyna: "Gdańsk, you are the best"! [zdjęcia]POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:

Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku
Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!