22 czerwca na antenie HBO w Polsce zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii serialu "Detektyw".

Dzień po amerykańskiej premierze polscy widzowie zobaczą pierwszy odcinek drugiej serii serialu "Detektyw". Akcja drugiego sezonu będzie się toczyć w Kalifornii. Nietypowe morderstwo sprawi, że skrzyżują się losy trzech policjantów i przestępcy.

W rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Drugi sezon Detektywa ma osiem odcinków, pierwsze dwa zostały wyreżyserowane przez Justina Lina. Pierwszy odcinek zobaczymy 22 czerwca o godz. 22.Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Seriale

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

e" (gość) (pit)

Również jestem sceptycznie nastawiony - głównie za sprawą angażu do serialu Colin'a Farrell'a - jakoś nie trawię tego aktora(dobra rola jedynie w "Krainie Tygrysów"). W moim odczuciu dobrze ,że atmosfera będzie różnić się od tego co miało miejsce w pierwszym sezonie bowiem nie chciałbym oglądać podróbki i taki zamiar miał również twórca - Nic Pizzolatto by stworzyć coś odmiennego.

e" (gość)

Na yt dostępny jest już 2gi trailer, a w nim pojawiają się pierwsze kwestie gł. bohaterów.

https://www.youtube.com/watch?v=Q4uxGbhO4ag