(© MOSiR)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z nowoczesnym Stadionem Lekkoatletycznym i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244. Na sobotę przygotowano z tej okazji atrakcje.

Spragniony sportowych wrażeń? Wybierz się w najbliższą sobotę, 13 maja, na dzień otwarty Gdańskiego Stadionu Lekkoatletycznego i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244. Obiekt oddano do użytku w ubiegłym roku. Powstał z myślą nie tylko o profesjonalistach-z powodzeniem mogą korzystać z niego również mieszkańcy, amatorzy biegania i lekkiej atletyki. I właśnie ich Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na sobotnią imprezę.

Nowy Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby gotowy [WIDEO,ZDJĘCIA]- Dzień otwarty stadionu odbędzie się w godzinach 10.00-18.00 i będzie okazją dla mieszkańców do zapoznania się z ofertą obiektu, na którym z powodzeniem można trenować m.in. bieganie. W ramach dnia otwartego zaplanowane zostały liczne zabawy oraz konkursy lekkoatletyczne, pokazy Zumba oraz zajęcia biegowe organizowane w ramach programu "Aktywuj się w Gdańsku"- zapowiada Grzegorz Pawelec z GOS.

Organizatorzy przygotowali też interaktywne konkursy z nagrodami. Pierwszy wystartuje o godz. 12.00, drugi o godz. 15.00.

- Przez cały dzień na bocznym boisku treningowym rozgrywany będzie Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej Gdańskich Klubów Piłkarskich, będący eliminacjami do międzynarodowego turnieju Baltic Football Cup. Ofertę uzupełnią stoiska informacyjne GOS, gdańskich Kąpielisk Morskich, „PROMOCJA ZDROWIA” Państwowych Szkół Budownictwa, strefa dla dzieci "Kraina Zabawy" oraz punkt cateringowy- informuje Pawelec- Sympatyków rugby zapraszamy na mecz pomiędzy RC Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce, który odbędzie się o godz. 16.00 na boisku głównym. Przed meczem będzie można zrobić sobie zdjęcia z rugbistami oraz zawodnikami klubu lekkoatletycznego - wskazuje.


Źródło:MOSiR

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!