W ramach Otwarcia Sezonu Żeglarskiego, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, nad Motławą został zaprezentowany pokaz lotu na flyboardzie.

Ta ekstremalna dyscyplina sportu polega na akrobacjach wysoko nad wodą. Zawodnik lata na specjalnej desce połączonej wężem ze skuterem wodnym - motopompą.

Lot oraz liczne tricki nad wodą wykona Michał Brudecki, członek największego w Europie Środkowej centrum hydro-odrzutowego fly-board.pl.

Oprócz pokazu w obrębie imprezy powstało niewielkie miasteczko flyboardowe, w którym jest okazja do porozmawiania ze sportowcami, uzyskania informacji na temat tego sportu, a nawet dokonania rezerwacji na swój własny lot.

- Cieszymy się, że mamy okazję być częścią Otwarcia Sezonu Żeglarskiego. W Trójmieście zostajemy przy sopockim molo aż do września, gdzie będziemy realizować państwa marzenia nadwodnych lotów - mówi Kajetan Sikorski, założyciel fly-board.pl oraz organizator międzynarodowych zawodów hydro-odrzutowych Flycup 2016.
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!