W tym roku oprócz spektakli organizatorzy zapewnią uczestnikom także: plenerowe fotograficzne atelier dla aktorów i mieszkańców, strefę relaksu z teatrem A3, sklep z festiwalowymi pamiątkami. Na gości FETY czekać będzie również wystawa pokonkursowa Foto Feta oraz spacery z Jakubem Szczepańskim po Starym Przedmieściu i bastionach.
Czytaj także: XVI festiwal FETA bez szefowej Elwiry Twardowskiej
Program:
12. 07. 2012 (czwartek)
18.00 Inauguracja Festiwalu. Otwarcie wystawy FOTO FETA – Centrum Kształcenia Ustawicznego
18.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” (Katalonia) – Plac Wałowy
18.30 Klaipeda Castle Theatre „Versalio Sodai” (Litwa) – CKU, Plac Wałowy
20.00 La Baldufa „Zeppelin” (Hiszpania) – ul. Rzeźnicka, ul. Augustyńskiego
21.00 Circo Pitanga „Reves d'ete” (Szwajcaria) – plac pod Bastionem Żubr
22.00 Sopocki Teatr Tańca „Natura” (Polska/Sopot) – CKU
23.00 Miejski Teatr Miniatura „Thermidor roku 143” (Polska/Gdańsk) – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
[Strefa Relaksu A3 Teatr – Reduta Wilk]
[Piotr Chlipalski „Tuż po” plenerowe fotograficzne atelier]
[Miejski Znak Kultury „Mieszkańcy” Otecki]
13. 07. 2012 (piątek)
15.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” (Katalonia) – Plac Wałowy
16.00 – 21.00 Stichting Daad „Benu” (Holandia) – instalacja – okolice Bastionu Żubr
17.00 Walny Teatr „Przygody kropli wody” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
17.30 Stichting Daad „La Cuisine Macabre” (Holandia) – okolice Reduty Wilk
18.00 La Baldufa „Zeppelin” (Hiszpania) – ul. Nowa Chmielna, ul. Grodza Kamienna
19.00 Klaipeda Castle Theatre „Versalio Sodai” (Litwa) – dziedziniec ASP
19.00 Circo Pitanga „Reves d'ete” (Szwajcaria) – plac pod Bastionem Żubr
20.00 Teatr Feta „Garkotłuki” (Polska/Gdańsk) – boisko CKU
20.00 Stichting Daad „La Cuisine Macabre” (Holandia) – okolice Reduty Wilk
21.00 Walny Teatr „Hamlet” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
22.00 Teatr Formy „Pandora” (Polska/Wrocław) – boisko przy Reducie Wilk
22.00 Miejski Teatr Miniatura „Thermidor roku 143” (Polska/Gdańsk) – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
23.30 Teatr Ósmego Dnia „Arka” (Polska/Poznań) – ul. Nowa Chmielna
[Strefa Relaksu A3 Teatr – Reduta Wilk]
[Piotr Chlipalski „Tuż po” plenerowe fotograficzne atelier]
[Miejski Znak Kultury „Mieszkańcy” Otecki]
14. 07. 2012 (sobota)
14.00 Spacer po Starym Przedmieściu z Jakubem Szczepańskim – Plac Wałowy
15.00 - 21.00 Katakrak, „L’Animalada” (Katalonia) – Plac Wałowy
15.00 EA&AE “Entomo” (Hiszpania) – Dziedziniec ASP
15.00 A3 Teatr “Punch & Judy” (Polska/Kleszczele) – parking hotelu „Cztery Pory Roku”
16.00 Walny Teatr „Przygody kropli wody” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
16.00 Via Sudetica „Parada Gliniada” (Polska/Bolesławiec) – boisko CKU
16.00 Stichting Daad „Benu” (Holandia) – instalacja – okolice Bastionu Żubr
16.30 Dansk Rakkerpak “The Ildsjael in the Classroom” (Dania) – Plac Wałowy
17.00 Stichting Daad „La Cuisine Macabre” (Holandia) – okolice Reduty Wilk
17.00 Teatr Feta “Garkotłuki” (Polska/Gdańsk) – boisko CKU
17.30 EA&AE “Entomo” (Hiszpania) – Dziedziniec ASP
18.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” (Polska/Warszawa) – boisko przy ul. Dolna Brama
19.00 Klaipeda Castle Theatre „Kariatides” (Litwa) – Reduta Wilk
19.00 Mumusic Circus „RODA, món” (Hiszpania) – plac pod Bastionem Żubr
20.00 Walny Teatr „Hamlet” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
20.30 Stichting Daad „La Cuisine Macabre” (Holandia) – okolice Reduty Wilk
21.00 Jashgawronsky Brothers „Radio Armeniac” (Włochy) – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
22.00 Continuo „Now?” (Czechy) – boiskiem przy Reducie Wilk
22.00 A3 Teatr „Plan lekcji” (Polska) – CKU
23.00 Mamadoo „In Fireland” (Polska/Gdynia) – boisko przy ul. Dolna Brama
23.30 Asocjacja 2006 “Rabin Maharal i Golem” (Polska/Poznań), ul. Nowa Chmielna
[Miejski Znak Kultury „Mieszkańcy” Otecki]
15. 07. 2012 (niedziela)
14.00 Spacer po bastionach z Jakubem Szczepańskim – Plac Wałowy
14.00 – 20.00 Katakrak, „L’Animalada” (Katalonia) – Plac Wałowy
15.00 EA&AE “Entomo” (Hiszpania) – boisko ul. Dolna Brama
16.00 Mumusic Circus „RODA, món” (Hiszpania) – boisko CKU
16.00 Walny Teatr „Przygody kropli wody” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
17.00 Dansk Rakkerpak “The Ildsjael in the Classroom” (Dania) – Plac Wałowy
17.00 A3 Teatr “Punch & Judy” (Polska) – parking hotelu „Cztery Pory Roku”
17.00 La Baldufa „Zeppelin” (Hiszpania) – ul. Rzeźnicka, ul. Augustyńskiego
18.00 Via Sudetica „Parada Gliniada” (Polska/Bolesławiec) – CKU
19.00 EA&AE “Entomo” (Hiszpania) – boisko ul. Dolna Brama
19.30 Teatr Snów “Pielgrzymka” (Polska/Gdańsk) – Bastion Św. Gertrudy
20.00 Walny Teatr „Hamlet” (Polska/Ryglice). Bilety 5zł – Plac Wałowy
20.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” (Polska/Warszawa) – dziedziniec ASP
21.00 A3 Teatr „Plan lekcji (Polska) – CKU
22.00 Continuo „Finis Terrae” (Czechy) – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
22.00 Teatr Fuzja „Dywidenda” (Polska/Poznań) – boisko Reduta Wilk
23.00 Burnt Out Punks „Syndrom sztokholmski” (Szwecja) – plac pod Bastionem Żubr
[Miejski Znak Kultury „Mieszkańcy” Otecki]
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie
Jak czytać kolory szlaków turystycznych?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?