Sztumianie widoczni w Mistrzostwach Okręgu ZDJĘCIA

opr. PP
Bartosz Mazerski oraz Andrzej Rogiewicz zwyciężyli w biegu seniorów na dystansie 6 km podczas Mistrzostw Okręgu w Biegach Przełajowych, rozgrywanych w Tczewie. Dobrze spisali się też młodsi zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr.

Jak informuje Ryszard Mazerski, prezes LKS Zantyr, czwarte miejsce w biegu seniorów zajął Robert Sadowski, kolejny z zawodników naszego klubu.

W biegu chłopców na dystansie 1500 m drugie miejsce zajął Wojciech Pastewski. W biegu młodzików na 2000 m Dominik Lisowski upadł przed samą metą, jednak zajął wysokie, piąte miejsce. Szósty w rywalizacji juniorów młodszych na 3000 m był Michał Karwiński, dziesiąty Rafał Bułaj, dwunasty Michał Kopecki. W biegu juniorów na dystansie 4000 m ósmą pozycję zajął Wojciech Grzywiński.

Bardzo dobry debiut w konkurencji seniorek na 4000 m zanotowała Magdalena Bucewka, zajmując czwartą lokatę.

Obok prezentujemy kilka fotografii z zawodów w Tczewie, udostępnione zostały nam przez Ryszarda Mazerskiego.