Dzień Otwartych Bram w Gdańskiej Stoczni "Remontowa" SA rozpoczął obchody jubileuszu 65-lecia stoczni. Chętnych do zwiedzania stoczni i zrobienia sobie zdjęcia w jej wyjątkowej scenerii było wielu.

Na dzieci czekały stoiska z balonami i słodyczami. Na parkingu i placu przy budynku zarządu stoczni ustawiono karuzele, kolejki, zjeżdżalnie pneumatyczne. Były konkursy, zabawy, także w pianie strażackiej. Była wata cukrowa, popcorn i lody.

Dla dorosłych przewidziano m.in. „Przystanek Zdrowie”, z możliwością przeprowadzenia wielu bezpłatnych badań czy skorzystania z porad na temat zdrowego życia.

Zobacz też: Największy wycieczkowiec w polskim porcie. Norwegian Getaway w Gdyni [ZDJĘCIA, WIDEO]

Stocznia "Remontowa" w obiektywie. Konkurs fotograficzny


Z tej okazji można wziąć udział w konkursie fotograficznym „Stocznia w obiektywie”, w którym dla zwycięzców przewidziano nagrody. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie i jest on przeznaczony dla amatorów, czyli osób, które nie parają się fotografią zawodowo.

Konkurs ma formułę otwartą, a jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie autorów najlepszych prac zainspirowanych przemysłem stoczniowym i wykonanych na terenie Remontowej SA w trakcie trwania Dnia Otwartych Bram.

Termin nadsyłania prac upływa 24 lipca 2017 r., a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 września na stoisku wystawienniczym Remontowej SA, na Międzynarodowej Wystawie Morskiej Baltexpo. Trzy najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami finansowymi - 5 tys. zł za pracę, która zajmie 1 miejsce, i odpowiednio - 3 tys. zł za 2 miejsce i 2 tys. zł za 3 miejsce.

Szczegółowy regulamin konkursu, zasady uczestnictwa, terminy i sposób dostarczenia prac, a warto się z nim zapoznać, jest dostępny na stronie www.portalmorski.pl.

Czytaj również: Święto Morza 2017 w Gdyni. Pierwsze imprezy za nami [ZDJĘCIA, WIDEO]


[Agnieszka Fijałkowska]

[Agnieszka Fijałkowska]

Wydarzenia Gospodarcze

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Stajemy się kolonia Ukrainy!!! (gość)

Stocznie dla Polaków!!!! Sama Ukraina pracuje po zanizonych stawkach!!!!! Dość już tego.

Krzysztof (gość)

bezczelnością jest że firma która tak zanieczyszcza środowisko chwali się takimi jubileuszem,ochrona środowiska powinna już dawno zainteresować się tym co robią w nocy.