Monika Florczuk z Gdańka została II Wicemiss Polski na wózku Monika Florczuk z Gdańka została II Wicemiss Polski na wózku

(© Fundacja Jedyna Taka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Monika Florczuk zajęła trzecie miejsce w konkursie na najpiękniejszą kobietę na wózku, organizowanym przez Fundację Jedyna Taka.

Galę Finałową zorganizowano 16 sierpnia w amfiteatrze na warszawskim Bemowie. Przypomnijmy, Wybory Miss na Wózku, inicjatywa Fundacji Jedyna Taka, są organizowane już drugi raz. Celem konkursu jest przeciwdziałanie wykluczeniu osób z niepełnosprawnością i przełamywanie stereotypów.

Zobacz także: Wybory Miss Polski na wózku 2014. Sześć dziewczyn z pomorskiego walczy o udział w finale [zdjęcia]


Monika Florczuk z Gdańka wygrała pięciodniowe wakacje dla dwóch osób. "Wózek mnie wkurza ale idzie się do niego przyzwyczaić. Na co dzień jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i straszną optymistką. Dzięki moim przyjaciołom nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Nie boję się kontaktu z ludźmi wręcz uwielbiam zawierać nowe znajomości. A co do moje sylwetki? No cóż.. do esek nie należę" - opisuje siebie Monika na stronie http://jedyna-taka.pl.

Tytuł Miss Polski na Wózku powędrował do Julii Torly, zaś I Wicemiss Polski na Wózku została Beata Jałocha z Warszawy. Stało się o niej głośno gdy rozpoczęła rehabilitację po tym, jak spadł na nią samobójca i roztrzaskał kobiecie kręgosłup.

Wybory były organizowane pod partonatem MMTrójmiasto.


Monika Florczuk z Gdańska została II Wicemiss Polski na Wózku 2014


Wyniki drugiej edycji konkursu Miss Polski na Wózku:


Miss Polski na wózku 2014 - Julia Torla

I Wicemiss Polski na wózku 2014 - Beata Jałocha

II Wicemiss Polski na wózku 2014 - Monika Florczuk

Miss Publiczności - Julia Torla

Miss Foto - Aleksandra Karpińska

Miss Popularności - Beata Jałocha

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!