Mela Koteluk zagra na Gdynia Rock Fest

Druga edycja Gdynia Rock Fest już 2 marca. 29 listopada ruszyła ... (© Amfetaminowa. )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdynia Rock Fest już 2 marca.

Zobacz: Koncerty w Trójmieście [serwis specjalny]2 marca zostanie zorganizowana druga odsłona Gdynia Rock Fest, imprezy z polskimi zespołami rockowymi w roli głównej. Koncerty odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej, początek o godz. 15.30.

W 2013 roku na Gdynia Rock Fest zagra Grabaż i Strachy na Lachy. Grupa pojawi się w Gdyni tuż po wydaniu najnowszej płyty. Zatem możemy się spodziewać dawki dobrej muzyki. W marcu w Gdyni pojawi się też Luxtorpeda. Grupę tworzę: Robert Drężek, Krzysztof Kmiecik, Tomasz Krzyżaniak i znany z duetu Pięć Dwa Dębiec Hanseda.

Na Gdynia Rock Fest zagra Myslovitz z nowym wokalistą, Michałem Kowalonkiem. Muzycy zaprezentują zarówno stare piosenki zespołu, jak i nowe, nagrane z Kowalonkiem.

Swoją obecność zapowiedziały polskie legendy rocka, zespół Acid Drinkers. Kwasożłopy na swoim koncie mają już 1000 koncertów. W 2012 roku wydali album "Le Part Du Diable".

Grupa Tomka Lipnickiego, Lipali, w 2012 roku nagrała nową płytę "3850". Publiczność będzie miała okazję posłuchać utworów z tego krążka na żywo na Rock Fest. W Gdyni pojawi się też grupa Chassis z Gdańska.

Kobiecym akcentem na Gdynia Rock Fest będzie występ Meli Koteluk. Artystka, która śpiewała w chórkach u Gaby Kulki i Scorpionsów, w maju 2012 roku wydała solową płytę "Spadochron".

Bilety na Gdynia Rock Fest 2013


Bilety na Gdynia Rock Fest 2012 trafiły do sprzedaży 29 listopada. Wejściówki kosztują 69 i 79 zł. Będzie można je kupić na stronach: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zobacz też:


Inwestycje 2013Koncerty w Trójmieście Rozmowa MM Koncerty w klubach

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Klakier34 (gość)

Zobaczcie to!. http://alex-luzik.blog.pl - Wiele ciekawostek, Gwiazdy, Katastrofy, Zjawiska niewyjaśnione, Twórczość własna - Zapraszam!

Olala (gość)

Rock i alternatywnie :). Mi się podoba skład ! Poza czystym Rock'em też alternatywna Mela :)

fiko0007 (gość)

Wybieram się!. Zapowiada się świetny koncert, bilety w bardzo przystępnej cenie, nic nie pozostało tylko jechać i bawić się!