(© fot. NM)

Świeżo palone kawy, wysokogatunkowe i aromatyczne herbaty z całego świata oraz pyszne desery czekać będą na wszystkich gości, którzy odwiedzą Sopot Centrum podczas I Festiwalu Smaku Kawy i Herbaty w Trójmieście.

Na festiwalu swoją ofertę zaprezentują lokalne kawiarnie, które będą serwować produkty na miejscu i na wynos. Nie zabraknie oferty kaw i herbat z różnych zakątków świata, które będzie można kupić podczas wydarzenia i wypić w domowym zaciszu.

Impreza odbędzie się w weekend 11-12 marca w Sopot Centrum (ul. Dworcowa 7 (główne wejście na peron SKM i PKP) w godz. 11-19. Wstęp jest wolny.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Best Coffee (gość)

  Do Redakcji !
  Proszę o zmianę artykułu , lub tytułu . Pierwszy Festiwal Kawy w Trójmieście organizowałem 10 lat temu. Więc operowanie terminem " Pierwszy" jest nie zgodny z prawdą ! Jeżeli nazwa nie ulegnie zmianie z "Pierwszy " na np: kolejna edycja e.t.c uruchomię kroki prawne . Na dowód proszę w wyszukiwarce trojmiasto.pl wpisać frazę : festiwal kawy .
  Pozdrawiam,
  Best Coffee