Największe imprezy w Gdyni czy Gdyńsku przyciągają nawet 6 tysięcy biegaczy! Bieganie z roku na rok jest coraz popularniejsze. Nawet w biegach w mniejszych miejscowościach Pomorza startuje po kilkaset osób. Biegać można cały rok. Wystarczy motywacja, dobre buty i... zdrowy dystans do swoich możliwości. Kliknij w zdjęcie, aby wybrać imprezę dla siebie.

Bieganie

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wieloletni biegacz (gość)

a Pan redaktor to skąd, czy Pan biega albo ma pojęcie o kalendarzu imprez .Proszę nie obrażać organizatorów wielu wspaniałych biegów. Niektóre z tych co Pan wymienił to rozbić o kant tyłka. Proszę pisać fachowo i uczciwie albo wcale, nie dla wierszówki. Normalny skandal w biały dzień.

Darek (gość)

Trochę ostro Zenek, ale generalnie popieram. Socjal w polskim wydaniu nie doprowadzi do krainy miodu i mleka z prezentacji w powerpoincie pewnego premiera.

Czy tam jakiś kierownik komendant sadyści rządzą? (gość)

Krynicy morskiej chłopaki na granicy siedzą w starym gracie bez nawet pomieszczenia socjalnego!!!!! Zima lato deszcz mróz dzień i w nocy światek piątek....

Hela (gość) (Zenek)

Zenuś, ty impotencie nie tylko umysłowy, ty nas wszystkich utrzymujesz ze swoich podatków? I to z pracy swojej miotły, jak sugeruje twój pryncypał? A poza tym w domciu wszyscy zdrowi? Nie, ty nie możesz mieć żadnej rodziny, ty nawet pewnie psa ani kota nie masz? Bo kto by tam jakichś darmozjadów z tych paru złotków ciężko miotłą i łopatą zarobionych utrzymywał? I to wtedy gdy całe miasto nierobów, dzieciorobów i patologii ma na głowie. Zenuś, ty proś Boga o zdrówko, bo o rozum to już stanowczo za późno! I o robotę, bo jak twierdzi Ferdek Kiepski "w tym kraju nima zbyt dużo roboty dla ludzi z twoim, adekwatnym do poziomu umysłowego, wykształceniem! Ps. A na hemoroidy na mózgu to ponoć "Laxigen" pomaga, tak twierdzą "dochtory". :-}}}

Twój pracodawca z ZGKiM, cieciu (gość) (Zenek)

"To be - Zenek - or not to be".

"Zenek, czeka cię Opole,
pakuj miotłę, mój sokole,
Zenek, zostań się idolem,
daj z siebie, daj!"
Hela, nie wiem, czy wydolę!
"Trzym się, Zenek, spisz się cudnie,
w Montrealu będzie trudniej!
Graj, Zenuś, graj!"

Hela, ja inne mam ciche marzenie:
żeby tak kiedyś zebrać na scenie,
na przykład gdzieś w Sobotach Dolnych,
cieciów z miotłami, zdrowych, zdolnych...
Eliminacje wpierw krajowe,
przyjadą młode chłopy, zdrowe,
potem przez PAGART z całej Europy
przyjadą młode, zdrowe chłopy!

I tam na scenie, zamiast śpiewania,
zrobić festiwal zamiatania,
bo kiedy miotły pójdą w ruch,
to zapanuje inny duch!
A ja wtedy wsiądę w złocistą kolaskę,
pojadę, odśnieżę calutką Alaskę!
Właściwie Alaskę odkupić się przyda,
a potem to już tylko Antarktyda!

I tu się kończy mój "Zenek Blues"...

Zenek (gość)

………………………..Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. To pasożyty z pokolenia na pokolenie, z genetyczną niechęcią do pracy. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawowym zajęciem w życiu jest picie, palenie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii.

CTM (gość)

panie redaktorze - a wie Pan że Malbork to tez pomorskie ? jedna z największych imprez sportowych tu także się odbywa a o niej cisza! WSTYD!

thereds_ynwa (gość)

Wartym uwagi jest II Półmaratona Traktora, który odbywa się 6 października w Kwidzynie - półmaraton drogami leśnymi :) więcej danych na stronie traktorteam.pl