Joanna Krupa, modelka i celebrytka, nie przestaje zaskakiwać. Na imprezach pokazuje się w szokujących kreacjach, a na swoim Instagramie pozuje zupełnie nago. Zobaczcie najlepsze zdjęcia Joanny Krupy. Kliknij w zdjęcia, aby przejść do galerii.

Czytaj także

  Komentarze (41)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Bartek (gość)

  No kur..de ale mnie zaskoczyła, w życiu bym się nie spodziewał, po kim jak po kim ale po niej ? Rozbierana sesja ? Coś niesamowitego, dzwony bijcie, ludzie przybywajcie podziwiać, niesamowita odwaga, niespotykana dzisiaj bezpruderyjność, jakże wyjątkowa to postać, zupełnie nago !!! To jest najpiękniejsza niedziela życia mego, jakże nudnego i przewidywalnego, ujrzeć tak niezwykłe obrazy, idę się zabić, teraz już mogę spokojnie umrzeć, nic już mnie tak nie zaskoczy.

  kobieta (gość)

  dla mnie to pusta nadziana kobieta ,za kasę nawet tyłek pokaże brak jakich kol-wiek wartości,,obrzydliwe

  Dekster (gość) (Ewela)

  Nie rozumiesz bo prosta jesteś jak linijka, rozebrała się bo chciała. Nadążasz? Ty się nie rozbierzesz bo ciebie nikt nie chce. Zostają żale tutaj.

  gość (gość) (Kartofel)

  Ty nie jadłeś z żadnego pieca, jedziesz na ręcznym i to ci zostaje. Ale hejt dla hejtu i obrażanie bo jesteś schowany tchórzu śmierdzący za ekranem komputera to twoja siła.