Fani latynoskiej gwiazdy muzyki POP - Enrique Iglesiasa przyjechali w środę do Trójmiasta na koncert swojego idola w Ergo Arenie. Zobaczcie zdjęcia!

Enrique Iglesias w Ergo ArenieW majowy środowy wieczór fani Enrique Iglesiasa zjechali do trójmiejskiej Ergo Areny na koncert swojego idola. Pojawiło się sporo transparentów dla gwiazdy od wiernych słuchaczy. Fani byli zachwyceni występem hiszpańskiej gwiazdy muzyki POP.


Enrique Iglesias wystąpił w TrójmieścieKoncert Enrique Iglesiasa w Ergo Arenie rozpoczął się z opóźnieniem. Jednak to nie ochłodziło emocji na hali. Fani latynoskiej gwiazdy rzucali na scenę maskotki, koszulki a od pań kilka biustonoszy.


Enrique Iglesias Ergo Arena- zdjęciaNasza fotoreporterka uczestniczyła w środowym koncercie Enrique Iglesiasa i uwieczniła to wyjątkowe wydarzenie na zdjęciach. Zobaczcie galerię!
Koncert Enrique Iglesiasa w Krakowie


Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!