Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobiegają końca prace remontowe na ul. Powstańców Warszawskich. Obecnie robotnicy kończą układać chodniki i przygotowują ostatnie poprawki przed oddaniem drogi do użytku.

- Wykonawca powinien zakończyć prace do niedzieli wieczorem - mówi Marian Werner, kierownik działu inwestycji w Zarządzie Dróg i Zieleni.

Modernizacja rozpoczęła się 3 września 2010 r. i objęła odcinek od Dąbrowskiego do Beethovena. Wykonawca miał czas na zakończenie prac do 10 grudnia. Termin jednak przesunął się ze względu na mrozy. Prace ruszyły ponownie razem z ociepleniem. W ramach remontu został wymieniony asfalt na całej szerokości drogi. Powstały także nowe chodniki. Pracę na ul. Powstańców Warszawskich wykonuje firma WAKOZ.Przeczytaj także:
Gdańscy radni przeznaczyli 1,1 mln zł na stoczniowy dźwig


Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    analizator (gość)

    ścieżka rowerowa i ciąg pieszo rowerowy - dobrze, że powstały, natomiast przysunięcie ciągu pieszo-rowerowego do krawężnika tam gdzie wcześniej był odseparowany trawnikiem (odcinek od kaplicy do szkoły budowlanej) to duży błąd, tym bardziej, że było miejsce, by to wykonać prawidłowo.