Lotos Trefl Gdańsk z Pucharem Polski [ZDJĘCIA]

ab
Po emocjonującym meczu z Asseco Resovia siatkarze Trefla - po raz pierwszy w historii - wygrali Puchar Polski. Decydujące dwa punkty zdobył w ostatnim secie Mateusz Mika. Gdańska drużyna oddała przeciwnikom jeden set wygrywając 3:1.

Za nami kolejne siatkarskie święto w Ergo Arenie. Zawodnicy Lotosu Trefla, Asseco Resovii, PGE Skry i Jastrzębskiego Węgla, ale też i kibice wszystkich tych drużyn stworzyli w gdańsko-sopockim obiekcie trzy świetne widowiska na - śmiało można to powiedzieć - światowym poziomie. Dziwić to jednak nie może. W końcu do Ergo Areny zawitały cztery najlepsze zespoły po sezonie zasadniczym w PlusLidze.

Podczas uroczystości siatkarze Trefla odebrali złoty puchar. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Mateusz Mika.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani