W środę 17 maja odbyła się matura z fizyki 2017 na poziomie rozszerzonym. Po egzaminie znajdziecie w naszym serwisie arkusze z matury z fizyki.

Matura fizyka 2017Matura z fizyki 2017 odbyła się 17 maja. O godzinie 9 - egzamin z fizyki na poziomie rozszerzonym. Egzamin z fizyki z części rozszerzonej trwał 180 minut. Przedmiot zdawali tylko Ci uczniowie, którzy wybrali ten przedmiot jako przydatny w etapie zdawania na wymarzone kierunki studiów.

Matura z fizyki 2017 odpowiedziZaraz po egzaminie maturalnym z fizyki na poziomie rozszerzonym w tym miejscu opublikujemy arkusze egzaminacyjne. Sprawdźcie koniecznie jak wam poszło!

Matura z fizyki CKEArkusze CKE z fizyki na poziomie rozszerzonym pojawią się także na stronie Centralnej Komisji Edukacyjnej około godziny 14. Będzie je można stamtąd pobrać w formie PDF.

Matura 2017 egzaminy obowiązkowe
Matura 2017 to dla absolwentów szkół średnich konieczność przystąpienia do sześciu obowiązkowych egzaminów, dwóch ustnych i czterech pisemnych. Część ustna obejmuje egzamin z języka polskiego oraz egzamin z języka obcego nowożytnego.

W części pisemnej uczniowie zmierzą się z czterema egzaminami, będą to: egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, egzamin z matematyki na poziomie podstawowym, egzamin z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym oraz egzamin z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.‎

Oprócz jednego obowiązkowego egzaminu z przedmiotu dodatkowego na poziomie ‎rozszerzonym, można przystąpić do egzaminów z nie więcej niż pięciu kolejnych ‎przedmiotów. ‎


Sprawdź też:


Matura 2017. ODPOWIEDZI - język polski poziom podstawowy [ARKUSZE CKE, PYTANIA]


Matura 2017. ODPOWIEDZI - język polski poziom rozszerzony [ARKUSZE CKE, PYTANIA]


Matura 2017. Matematyka, poziom podstawowy [ARKUSZE,ODPOWIEDZI]


Matura 2017. ODPOWIEDZI - język angielski poziom rozszerzony [ARKUSZE CKE, PYTANIA]


Matura 2017. ODPOWIEDZI - matematyka poziom podstawowy [ROZWIĄZANIA, ARKUSZE CKE, PYTANIA]


Matura 2017. ODPOWIEDZI - język angielski poziom podstawowy [ARKUSZE CKE, PYTANIA]


Matura matematyka 2017. Poziom rozszerzony [arkusze maturalne, odpowiedzi]

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!