(© Adam Warżawa/ Archwium)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od poniedziałku w kasach hali Ergo Arena kupić można bilety na tegoroczną edycję festiwalu Top Trendy. Telewizja Polsat, organizator imprezy, zdecydowała o jej przeniesieniu właśnie do obiektu na granicy Gdańska i Sopotu. Powodem jest przedłużający się remont Opery Leśnej.

- Kasy znajdują się przy wejściu głównym do hali - informuje Bartosz Tobieński, rzecznik Ergo Areny. - Dostać można się zarówno od ul. Gospody w Gdańsku, jak i Łokietka w Sopocie.

O tym, że w tym roku mogą być kłopoty z organizacją Top Trendy w Operze Leśnej, wiedziano już rok temu. Szukano więc zastępczego miejsca. A ponieważ Ergo Arena nie była jeszcze otwarta, organizatorzy imprezy rozważali postawienie ogromnego namiotu na terenie sopockiego hipodromu.

Czytaj także: Polsatowski festiwal Top Trendy jednak w czerwcu

Dziś przedstawiciele hali widowiskowo-sportowej zapewniają, że miejsce na pewno sprawdzi się jako to, w którym można organizować takie imprezy jak festiwale. Jako dowód podają m.in. koncert Lady Gagi, który odbył się tu przed kilkoma miesiącami, czy Jean Michela Jarre'a. Zauważają, że po złożeniu części krzesełek w hali będzie mogło pomieścić się nawet 15 tys. osób.

Festiwal Top Trendy odbędzie się w Sopocie już po raz dziewiąty.

3 czerwca w Ergo Arenie będzie można usłyszeć m.in. Marylę Rodowicz, Kult i Marcina Wyrostka. Swój koncert jubileuszowy będzie miała Kora.

4 czerwca na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy satyrycy i kabarety, a trzeciego dnia imprezy (5 czerwca) wystąpią młodzi wykonawcy, a także Doda i Kayah.

Ceny biletów na każdy z dni koncertowych rozpoczynają się od 200 złotych.

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

AO (gość)

sprzedam podwójne zaproszenie na Sopot Top trendy na 03.06.2011 czyli dzisiaj dostałam niedawno bilety toteż sprzedaję moze byłby ktoś chętny na wyjazd polecam,
trzeci rząd
kontakt pod nr tel. 504568442
Bełchatów

dann (gość)

nigdy w życiu nie kupiłbym biletów na oklepanych, polskich dinozaurów, strat czasu i pieniędzy, od kiedy Nina rządzi w Polsacie - nędza z bryndzą w rozrywce, pewnie zobaczymy również kumpelę Młynarską - ratuj się kto może

huyu (gość) (Author)

bo teraz jest tak, że jak ktoś ciebie skojarzy z jakąś stacją tv (np: polsat) to nie masz szans na występy w innej. To jest jak stygmat. Więc niezależni mają poniżej pleców jarmarczne festiwale i chwała im za to.

el (gość)

Jedyne dwie pozycje festiwalu warte uwagi, wg. mojej skropmnej opinii,
to występ zespołu Enej, oraz nadzieja, że kabarety przygotują ciekawy program.

POdPIS (gość) (KZB)

Niezależną działalność artystyczną a nie własną, to duża różnica jest. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Author (gość)

Może przed napisaniem artykułu, pani dziennikarka zajrzała by chociaż na oficjalną stronę festiwalu.
(...) Jednocześnie z przykrością informujemy, że KULT i O.S.T.R. z uwagi na swoją niezależność artystyczną nie pojawią się na scenie Sopot TOPtrendy Festiwal 2011, a my - jako organizator i producent Festiwalu - szanujemy tę decyzję (...)
Cytat ze strony www.toptrendy.pl

KZB (gość)

bilety można kupować od miesiąca na tiketamator a kultu nie będzie bo prowadzi wlasna dzialanosc artystyczna