Można już kupić bilety na festiwal Top Trendy

Od poniedziałku w kasach hali Ergo Arena kupić można bilety na tegoroczną edycję festiwalu Top Trendy. Telewizja Polsat, organizator imprezy, zdecydowała o jej przeniesieniu właśnie do obiektu na granicy Gdańska i Sopotu. Powodem jest przedłużający się remont Opery Leśnej.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Adam Warżawa/ Archwium)

- Kasy znajdują się przy wejściu głównym do hali - informuje Bartosz Tobieński, rzecznik Ergo Areny. - Dostać można się zarówno od ul. Gospody w Gdańsku, jak i Łokietka w Sopocie.

O tym, że w tym roku mogą być kłopoty z organizacją Top Trendy w Operze Leśnej, wiedziano już rok temu. Szukano więc zastępczego miejsca. A ponieważ Ergo Arena nie była jeszcze otwarta, organizatorzy imprezy rozważali postawienie ogromnego namiotu na terenie sopockiego hipodromu.

Czytaj także: Polsatowski festiwal Top Trendy jednak w czerwcu

Dziś przedstawiciele hali widowiskowo-sportowej zapewniają, że miejsce na pewno sprawdzi się jako to, w którym można organizować takie imprezy jak festiwale. Jako dowód podają m.in. koncert Lady Gagi, który odbył się tu przed kilkoma miesiącami, czy Jean Michela Jarre'a. Zauważają, że po złożeniu części krzesełek w hali będzie mogło pomieścić się nawet 15 tys. osób.

Festiwal Top Trendy odbędzie się w Sopocie już po raz dziewiąty.

3 czerwca w Ergo Arenie będzie można usłyszeć m.in. Marylę Rodowicz, Kult i Marcina Wyrostka. Swój koncert jubileuszowy będzie miała Kora.

4 czerwca na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy satyrycy i kabarety, a trzeciego dnia imprezy (5 czerwca) wystąpią młodzi wykonawcy, a także Doda i Kayah.

Ceny biletów na każdy z dni koncertowych rozpoczynają
∨ Czytaj dalej

się od 200 złotych.

Komentarze (9)

avatar
avatar
AO (gość)

sprzedam podwójne zaproszenie na Sopot Top trendy na 03.06.2011 czyli dzisiaj dostałam niedawno bilety toteż sprzedaję moze byłby ktoś chętny na wyjazd polecam,
trzeci rząd
kontakt pod nr tel. 504568442
Bełchatów

avatar
dann (gość)

nigdy w życiu nie kupiłbym biletów na oklepanych, polskich dinozaurów, strat czasu i pieniędzy, od kiedy Nina rządzi w Polsacie - nędza z bryndzą w rozrywce, pewnie zobaczymy również kumpelę Młynarską - ratuj się kto może

avatar
huyu (gość) Author

bo teraz jest tak, że jak ktoś ciebie skojarzy z jakąś stacją tv (np: polsat) to nie masz szans na występy w innej. To jest jak stygmat. Więc niezależni mają poniżej pleców jarmarczne festiwale i chwała im za to.

avatar
el (gość)

Jedyne dwie pozycje festiwalu warte uwagi, wg. mojej skropmnej opinii,
to występ zespołu Enej, oraz nadzieja, że kabarety przygotują ciekawy program.

avatar
POdPIS (gość) KZB

Niezależną działalność artystyczną a nie własną, to duża różnica jest. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

avatar
Author (gość)

Może przed napisaniem artykułu, pani dziennikarka zajrzała by chociaż na oficjalną stronę festiwalu.
(...) Jednocześnie z przykrością informujemy, że KULT i O.S.T.R. z uwagi na swoją niezależność artystyczną nie pojawią się na scenie Sopot TOPtrendy Festiwal 2011, a my - jako organizator i producent Festiwalu - szanujemy tę decyzję (...)
Cytat ze strony www.toptrendy.pl

avatar
KZB (gość)

bilety można kupować od miesiąca na tiketamator a kultu nie będzie bo prowadzi wlasna dzialanosc artystyczna

Wybierz kategorię