Atrakcje turystyczne na Pomorzu na weekend? Województwo pomorskie ma wiele do zaoferowania. Nadmorskie miejscowości kuszą co roku turystów z Polski i zagranicy, ale nasze województwo ma do zaoferowania coś znacznie więcej niż tylko plaże i morze.


Turystyka

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Widzący z... (gość) (Gość)

Pojedź sobie w weekend i ładną pogodę do BG i zobacz, ile samochodów pojawia się przy śluzach. Ludzie naprawdę jeżdżą je oglądać. A co do Piekła, to sama nazwa wsi przyciąga. Poza tym - kościół w Piekle, to dopiero atrakcja :-) Szkoła też jest ok, ważne historycznie miejsce i ładny budynek. Każdego interesuje co innego, więc jak ciebie morze czy góry, to sobie tam jedź, a innym daj jeździć tam, gdzie chcą.

mierzejanin (gość)

Niedługo będzie góra na mierzei dla narciarzy. Usypana zostanie z urobku z przekopu mierzei. Super!!!!

Gość (gość)

Piekło "gdzie w okresie międzywojennym toczyła się walka o zbudowanie i utrzymanie Domu Polskiego" jako atrakcja turystyczna? Litości - i co niby turysta ma tam zobaczyć? Wieś jak setki w Polsce? Co zwiedzać? Tablicę z napisem Piekło?
Nie twórzmy atrakcji na siłę ... Ilu turystów niby przyjedzie do Białej Góry oglądać śluzy ... jest tam przystań za grube pieniądze zawsze pusta (nawet wandali nie ma).

ja (gość)

Napisane jest, że Jezioro Jeleń położone jest niespełna 2 kilometry od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Cóż za dokładny opis położenia. Kto to pisał? 2 kilometry od Malborka? Słupska? Tczewa? O losie, jaki wstyd.

Mój podpis (gość)

Warownia w Bytowie - fantastyczna rzecz! A to zdjęcie to skąd? Co autor ab miał na myśli? Panie Kolego, polecam przestudiować trochę atrakcje Pomorza, zwłaszcza Bytowa, bo wstydu sobie narobiłeś nieznajomością tematu.