(© Piotr Hukało)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zamaskowany mężczyzna obrabował lokal firmy udzielającej pożyczek przy Podwalu Staromiejskim w Gdańsku. Policja szuka napastnika.

- Doszło do napadu na placówkę kredytową. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godz. 10.30 w piątek do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna i trzymając w ręku przedmiot przypominający broń zażądał wydania gotówki. Gdy ją otrzymał opuścił lokal - relacjonuje mł.asp. Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - W chwili obecnej pracujemy na miejscu zdarzenia. Prowadzone są oględziny, zabezpieczamy ślady, ustalamy okoliczny monitoring, rozpytujemy osoby, ustalamy świadków i ich przesłuchujemy.
To był wysoki, zamaskowany mężczyzna - dodaje.

Na obecnym etapie czynności policja nie udziela informacji na temat zrabowanej kwoty.WKRÓTCE podamy więcej szczegółów.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

spokojnie (gość)

Wielu Polaków jechało na Wyspy Brytyjskie z nadzieją na nowe życie. Niestety nie wszystkim się udało. Statystyki i doniesienia prasy są niepokojące. Polacy zdominowali rankingi bezrobotnych, poszukiwanych przestępców i pobierających zasiłki na dzieci. A 100 małych Polaków rocznie jest tam odbieranych patologicznym rodzicom. Trafiają do brytyjskich rodzin zastępczych, bo polskich nie ma.

Sebastian (gość)

Jak można okraść złodzieja....To nie kradzież to wymiana waluty miedzy złodziejami,oszustami i naciągaczami.Nawet mi ich nie żal bo po ich akcjach wiele ludzi czuje się tak jak jakby ich okradziono ze wszystkiego łącznie z godnością.