Otwarcie Forum Gdańsk odwołane! Centrum miało zostać otwarte w środę 16.05.2018 o godzinie 9.00, jednak we wtorek po południu najemcy lokali dowiedzieli się, że do otwarcia nie dojdzie. - Pragniemy, aby otwarcie Forum Gdańsk było godne gdańszczan i mieszkańców regionu. Na tym etapie nie wszystkie elementy projektu osiągnęły poziom, który na to pozwala - czytamy w oficjalnym komunikacie inwestora.

Odwołano otwarcie Forum Gdańsk w środę 16.05.2018!Otwarcie zaplanowano w środę na godz. 9. Większość sklepów i lokali gastronomicznych przygotowało z tej okazji specjalne okazje - duże rabaty, czy rozdawanie prezentów. Wielka akcja reklamowa, miała ściągnąć do sklepów wielu klientów, wielu z nich rzeczywiście szykowało się do jutrzejszego wydarzenia. Niestety, w środę - wbrew zapowiedziom - nie będzie można zobaczyć Forum Gdańsk od środka.

Odwołano otwarcie Forum Gdańsk. Komunikat inwestoraForum Gdańsk przesuwa datę otwarcia. Najważniejszy jest komfort gości

Multi Poland, główny inwestor Forum Gdańsk, zdecydował się przesunąć otwarcie kompleksu na późniejszy termin. Pragniemy, aby otwarcie Forum Gdańsk było godne gdańszczan i mieszkańców regionu. Na tym etapie nie wszystkie elementy projektu osiągnęły poziom, który na to pozwala.

- Jest nam ogromnie przykro z powodu zmiany terminu otwarcia Forum Gdańsk i serdecznie za to przepraszamy – mówi Patrick Van Dooyeweert, Chief Investment & Development Officer Multi Corporation. – Wiemy, że wielu gdańszczan czeka na Forum. Tak szybko jak to tylko możliwe - a będzie to naprawdę szybko - poinformujemy o nowym terminie otwarcia.

Dziś zespół Forum Gdańsk pracuje pełną parą i przygotowuje Forum do powitania pierwszych klientów – tak, by mogli w pełni cieszyć się nowoczesnym centrum, które przyczyni się do rewitalizacji Śródmieścia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dzisiejszą decyzją – powiedział Patrick Van Dooyeweert.


Forum Gdańsk będzie otwarte w późniejszym terminie- Otrzymaliśmy informacje od inwestora i zgadzamy się z tym, że jakość i komfort użytkowania obiektu są najważniejsze. Szanujemy więc decyzję o zmianie daty otwarcia Forum Gdańsk. Jako miasto nie mamy na to wpływu - powiedziała Magdalena Skorupka-Kaczmarek, rzeczniczka prezydenta Pawła Adamowicza.

Ok. 170 sklepów, do tego ok. 30 restauracji i kawiarni, place zabaw, tereny do rekreacji. Po 3 latach od rozpoczęcia budowy, Forum Gdańsk, czyli wielkie centrum handlowe na Targu Siennym i Rakowym, szykowało się do otwarcia. We wtorek zapadła decyzja o odwołaniu środowego otwarcia. Nowa data inauguracji nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TEŻ: Nowa podziemna ulica ułatwi ruch w centrum wokół Forum Gdańsk

Forum Gdańsk powstaje w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation.

Zobacz też: Przejście tunelem pod Forum Gdańsk [23.03.2018]


POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Biznes

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

szambo PO znowu wybiło ! (gość)

Adamowicza kolega kilka lat ociągał sie a teraz mowi ze nie jest zadowolony. !! Szkoda rzeki Raduni i Gdańska na tego barana z PO.
Adamowicz wystawi kare finansową dla kolegi?
Szambo układów korupcji znowu wybiło

meloman (gość)

Dziwne, nigdzie nie pisało że firma Aussie Development Spółka z o.o. oprócz domu w Tczewie, hali gimnastycznej w Malborku i czegoś tam przy hali Energii Gdańsk maczała też palce w Forum Gdańsk! ;)))