We Wrzeszczu w Galerii Bałtyckiej odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego punktu z wirtualną rzeczywistością.

Arena V jest miejscem, w którym każdy miłośnik nowych technologii, a także ten, który chce je dopiero poznać, będzie miał okazję przekonać się czym jest wirtualna rzeczywistość!


W ArenieV będzie można przejechać się kolejką wysokogórską dzięki aplikacji Dream Coaster, spróbować pokonać strach dzięki aplikacji Dread Eye VR lub walcząc z hordami zombie w grze Brookheaven Experiment, a także przenieść się w przestrzeń kosmiczną i ocalić galaktykę za sprawą gry Drone Hunter VR.

Spotkanie z Drone Hunter VR w Gdyni

- Oferta została starannie dostosowana do potrzeb każdego klienta - od dzieci po amatorów naprawdę mocnych wrażeń! W repertuarze znajdziemy szereg ciekawych i różnorodnych propozycji VR: rollercoastery, horrory, gry zręcznościowe - zachęcają organizatorzy.

Superheroes in concert w Gdańsku. Koncert VR

Z nowego punktu można skorzystać w godz. 9-19,Galeria Bałtycka, poziom -1.


wideo: TVN

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!