PiS walczy z Adamem "Nergalem" Darskim, liderem zespołu "Behemoth"

Czworo posłów PiS: Jolanta Szczypińska, Hanna Foltyn-Kubicka, Andrzej Jaworski i Zbigniew Kozak mają złożyć dzisiaj do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez lidera grupy "Behetmoth" Adama Darskiego.
 Fot. archiwum

Jak donosi Radio Gdańsk zawiadomienie dotyczy zdarzenia z 2007 r. kiedy to podczas koncertu została publicznie zniszczona biblia.

red.

  • Polska Dziennik Bałtycki

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.01.2010, 23:33

\"Dowalanie katolikom w tym kraju nie jest jakimś wielkim kozactwem.
To co zrobił, to zwykły teatrzyk, aczkolwiek ja nie jestem zwolennikiem deptania po cudzych świętościach (dla wielu ludzi Biblia taką świętością właśnie jest) dla własnego, wątpliwego z resztą rozgłosu. Bądźmy poważni - takie zachowania kręcą chyba tylko ubranycn na czarno piętnastolatkow z długimi włosami i koszulkach z pentagramem.
Powinien być konsekwentny, i podrzeć też Torę i Koran. Ale tego nie zrobi, gdyż wybuchłby międzynarodowy skandal. Zastanawiam się tylko, dlaczego najeżdżanie na księży jest takie trendy, a na rabinów czy też mułłów już niekoniecznie.\"

14.01.2010, 21:09

hello po trzech latach sie obudzili?NERGAL-NIE DAJ SIE LUDZIE NIECH SWOJE MYSLA

14.01.2010, 13:34

"Biblia" to nazwa. nazwy piszemy wielką literą; niezaleznie od naszych poglądów na to, co zawierają ("Koran" "Kapitał" Dziennik Bałtycki"...)
i uwaga: takie postępowanie -- obraza język polski, więc...

14.01.2010, 11:33

Kupił sobie sam to i zniszczył sam!

14.01.2010, 09:36

Jam ciemny jest wśród wichrów płomień boży,
lecący z jękiem w dal -- jak głuchy dzwon północy --
ja w mrokach gór zapalam czerwień zorzy
iskrą mych bólów, gwiazdą mej bezmocy.

Ja komet król -- a duch się we mnie wichrzy
jak pył pustyni w zwiewną piramidę --
ja piorun burz -- a od grobowca cichszy
mogił swych kryję trupiość i ochydę.

Ja -- otchłań tęcz -- a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach --
jam błysk wulkanów -- a w błotnych nizinach
idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.

Na harfach morze gra -- kłębi się rajów pożoga --
i słońce -- mój wróg słońce! wzchodzi wielbiąc Boga

14.01.2010, 06:34

To chip kontrolujący tę pojedynczą komórkę mózgową Darskiego?

13.01.2010, 22:47

A PISiory ciągle to samo jak za najlepszych czasów pokazów medialnych min. Ziobry..... pewne rzeczy się nie zmieniają.

13.01.2010, 22:20

W związku z tym ze jakiś pseudo redaktor usunął mój wpis powtarzam.Nowak i PISiory, weźcie się za jakąś uczciwą robotę!

13.01.2010, 20:48

powinno okazać ważne badania okresowe....

13.01.2010, 20:41

bo nie widac co to za stworzenie

13.01.2010, 15:38

trochę nie w czas, Nowak i PISiory weźcie się za jakąś uczciwą robotę.

Edytowany przez moderatora: 2010-01-13 23:14