Sławomir Peszko

O godz. 20.30 Polska zagra w Niemczech z Białorusią. Piłkarze ... (© Michał Parzuchowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

O godz. 20.30 Polska zagra w Niemczech z Białorusią. Piłkarze Franciszka Smudy mają zagrać w lekko rezerwowym składzie, ale nie zabraknie także największych gwiazd Biało-czerwonych.

Polska mecz z Białorusią rozpocznie w następującym ustawieniu: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak - Eugen Polanski, Rafał Murawski - Jakub Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski, Sławomir Peszko - Paweł Brożek.

Zmiany widać już na pierwszy rzut oka. Niespodzianką nie jest ustawienie Marcina Wasilewskiego na środku obrony. To nominalny prawy obrońca, ale niepodważalna jest pozycja Łukasza Piszczka, a Sumda szuka partnera dla Damiena Perquisa. W pomocy, kosztem defensywnego pomocnika, znalazło się miejsce dla Sławomira Peszki, a w ataku Roberta Lewandowskiego zastąpi Paweł Brożek.

Mecz rozpocznie się o godz. 20.30. Transmisja telewizyjna na żywo tylko na antenie TVP 1.


Wasze zdjęcia chmur


Zdjęcia Waszych psiaków


Magdalena Frąckowiak w Mediolanie


Wasze jesienne zdjęcia

Napisz tekst, opublikuj zdjęcia i wygraj nawet 500 zł!

Każdy, kto opublikuje artykuł lub fotoreportaż w MMTrojmiasto.pl automatycznie weźmie udział w konkursie "Tym żyje miasto", w którym co miesiąc do wygrania jest 500 zł.
dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!