Pomorska Kolej Metropolitalna

Pomorska Kolej Metropolitalna - kamery na placach budowy

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa budowa Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Od dziś postępy w realizacji tej inwestycji można śledzić za pomocą kamer online na placach budowy PKM.

Kamery zostały zainstalowane na budowach przy lotnisku im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie oraz przy ul. Budowlanych, Słowackiego, Rakoczego i Grunwaldzkiej.

KLIKNIJ I ZOBACZ: POMORSKA KOLEJ METROPOLITALNA - KAMERY ONLINE NA BUDOWIE PKM!


Dzięki kamerom do końca trwania budowy PKM można śledzić "na żywo" powstawanie czterech przystanków PKM - Port Lotniczy, Matarnia, Brętowo i Niedźwiednik. Ponadto dostępny jest także obraz z dwóch kamer przy al. Grunwaldzkiej, gdzie budowany jest wiadukt kolejowy PKM.

Pomorska Kolej Metropolitalna to inwestycja warta ponad 500 mln zł. Prace mają się zakończyć w 2015 roku.

W ramach budowanej PKM mają powstać m.in. 17-kilometrowy odcinek dwutorowej linii kolejowej od stacji Gdańsk Wrzeszcz do połączenia z linią nr 201 Gdynia-Kościerzyna, 1,4-kilometrowy odcinek jednotorowej łącznicy PKM z linią kolejową 201 oraz 16 wiaduktów kolejowych, osiem wiaduktów drogowych i pięć przejść nad torami.

Czytaj wszystko na temat POMORSKIEJ KOLEI METROPOLITALNEJ>>>

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKomentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!