Powiat bytowski: Składy nowych rad

  • Polska Dziennik Bałtycki

Redakcja

Przedstawiamy składy rad w poszczególnych gminach oraz w Bytowie i Miastku (oprócz Rady Powiatu) na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej. Szczegółowe opracowanie w piątek 26.11 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.
 Redakcja

Photobucket

NOWA RADA MIEJSKA W MIASTKU
Platforma Obywatelska (6 mandatów)

1. Paweł Biernacki – 166 głosów

2. Danuta Karaśkiewicz – 139 głosów

3. Ryszard Mieczkowski – 209 głosów

4. Bogdan Stanisz – 52 głosy

5. Zdzisław Bartczak – 102 głosy

6. Bogdan Witkowski – 166 głosów

KWW Samorządność (5 mandatów)

1. Tomasz Borowski – 154 głosy

2. Jolanta Chmielewska – 157 głosów

3. Mirosław Kwaśniewski – 140 głosów

4. Jerzy Muchowski – 126 głosów

5. Piotr Binczyk – 159 głosów

KWW Romana Ramiona (5 mandatów)

1. Maria Grobelna – 95 głosów

2. Roman Ramion – 165 głosów

3. Waldemar Żurawik – 121 głosów

4. Jan Basara – 104 głosy

5. Teresa Lipka – 86 głosów

SLD (3 mandaty)

1. Wiesław Kosno – 127 głosów

2. Zygfryd Filipiak – 87 głosów

3. Ewa Szyca – 57 głosów

PiS (2 mandaty)

1. Piotr Milda – 79 głosów

2. Małgorzata Rola – 75 głosów

W składzie nowej Rady Miejskiej znalazło się 11 radnych ostatniej kadencji.
Źródło: www.miastko.pl

SKŁADY RAD W GMINACH WIEJSKICH

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.11.2010, 22:24

Za alkohol Pana Wieśka do dzisiaj "chodzą do tyłu" no skoro dał im dwa kartony wódki i piwa jeszcze to dla takich, którzy wypiją piwko i mają dosyć tona długo im starczy. Z resztą to norma alkohol u pana Wiesława zawsze dostępny i o każdej porze dnia i nocy nie tylko za głosy w wyborach...

23.11.2010, 14:08

daczego nigdzie nie podają radnych powiatowych?

23.11.2010, 13:07

ludzie jak wiecie ze wiesław stawiał alkohol za głosy to zgłoscie to na policje! to przeciez patologia demokracji i robienie idiotów z ludzi - miedzy innymi a nawet w szczegolnosci WAS tych którzy to widzieli

23.11.2010, 10:53

z tego co wiem jest to chyba zabronione panie Wiesławie promować siebie i stawiać naszym gostkowskim ochlapusą alkohol w dniu wyborów

23.11.2010, 07:05

stanisławie skoncz was wylewac jad i pogodz sie z kleska

23.11.2010, 01:21

oj to będzie przekręcona kadencja
platforma wzmocniona wyborami jeszcze mniej będzie się liczyć z mieszkańcami
jeszcze więcej pracy dla prokuratury - tak jak na rynku który jeszcze się nie zaczął a już śmierdzi aferami

wyborca chciał wyborca ma
a za cztery lata gorzko zabrzmi powtórzone "a nie mówiłem"


jedno co dobre
że w końcu temu szkodnikowi Wiczkowskiemu ktoś utarł nosa
trzymał się kurczowo stołka mimo że wojewoda wykazał że łamie prawo - wyborcy pokazali mu że jego miejsce jest na politycznym marginesie
ale pewnie koledzy z platformy przytrzymają dla niego ciepłą fuchę w urzędzie pracy - po minionej kadencji w końcu może wiedzieć za dużo

przekręcona kadencja

22.11.2010, 20:09

Kandydat Wiesław kupił wyborców za alkochol i to w dniu wyborów .

22.11.2010, 19:26

"Przedstawiamy składy rad w poszczególnych gminach (oprócz Miastka)" - Słusznie, bo Miastko to nie betowskie bagno, i nie należy go kojarzyć z betowem!.

22.11.2010, 17:10

jw

22.11.2010, 14:43

Chyba tym ludziom coś na mózg padło !

22.11.2010, 14:23

Widać ze stawianie piwa i wódki przez kandydata Wiesława z Gostkowa przyniosły korzyści?!