Praca w stoczni Nauta

Artykuł sponsorowany
Stocznia Nauta poszukuje do pracy na stanowiska: monter konstrukcji stalowo- okrętowych i spawacz aluminium.

Monter konstrukcji stalowych- okrętowych.

Miejsce pracy – teren stoczni Nauta w Gdyni.

Od kandydatów oczekujemy:

-umiejętności montażu i łączenia elementów stalowych,
-doświadczenia przy montażu okrętowym,
-znajomości rysunku technicznego,
-znajomości technologii łączenia metali.

Oferujemy:

-stabilną pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Opis dodatkowy:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "MONTER" na adres e-mail: [email protected]

Spawacz aluminium

-praktycznych umiejętności spawania popartych certyfikatami,
-znajomości technologii łączenia metali,

Obowiązki:

-spawanie konstrukcji stalowych - okrętowych

Oferujemy:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "SPAWACZ ALUMINIUM" na adres e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!