Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

27 kwietnia Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na spotkanie promocyjne najnowszej powieści "Ja jestem Halderd" Elżbiety Cherezińskiej.

27 kwietnia, wtorek, godz. 18.00

Traffic Club, ul. Bracka 25, Warszawa

Spotkanie poprowadzi Dorota Osman

Udział weźmie Kinga Dunin

Fragmenty przeczyta Justyna Sieńczyłło

"Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd, doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym, że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników, miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala od domów, lecz dzielne i dumne kobiety. "Ja jestem Halderd" to tryumf kobiecego pierwiastka, który wbrew stereotypom niesie w sobie prawdziwą siłę, a historia to jedynie kostium, pod którym kryje się na wskroś współczesna opowieść."

Andrzej Rostocki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!