18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Przepisy pań z kół gospodyń wiejskich - zupy, sosy, pierogi, sałatki

Przedstawiamy wypróbowane przepisy na potrawy, które można przyrządzić na każdą okazję. Swoimi przepisami dzielą się panie z kół gospodyń wiejskich z woj. pomorskiego. Sprawdź jak zrobić pyszną zupę czy smakowite pierogi!

BW

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.03.2014, 12:38

takie kotlety są pyszne z sosem z suszonych grzybów! Mniam, Mniam !!!!

20.12.2012, 18:44

Po politechnice tyle płacą, chyba że masz wujka lub sponsora..

17.12.2012, 12:02

matko boska...żeby jedzenie wyzwalało w ludziach taką agresję...to chyba typowo polskie zachowanie...

13.12.2012, 15:30

Prosty szybki sos. U nas w Pomorskiem nie jada się suchych bulew, a taki sos do filetów z ryby czy schabowego jak znalazł.

12.12.2012, 15:38

następny prostak/prostaczka

12.12.2012, 15:34

rozumiem twoje trudności z abstrakcyjnym myśleniem ,może więc warto zainwestować w jakieś treningi,warsztaty rozwijające kreatywne rozumowanie

12.12.2012, 11:57

Zawistna suka z ciebie typowa Polska katoliczka

12.12.2012, 11:55

Spieprzaj dziadu kogo to obchodzi nie to forum matołku

12.12.2012, 11:52

Trzeba się było kształcić niedojdo życiowa !!!!! 1500 po podstawówce to i tak za dużo

12.12.2012, 07:08

Nareszcie ciekawy temat na tej stronie www. Mam dość fochów pracowników szpitala i ciągłych z nim trudności oraz biadolenia na trudne czasy, Idą święta, więc świętujmy i uczmy tego innych. Brawo dla pań z kół gospodyń wiejskich, może wreszcie ktoś doceni ich pracowitość i mądrość życiową

11.12.2012, 21:15

u nas w Rumi pierogi robi burmistrz E,ROGALA =KONCZAK tylko nie ze swoich pieniędzy ? a zupę gotuje z muchomorów ? i proszę tej zupy nie jeść / nasza burmistrz ma jad jak żmija ? ten fałszywy uśmiech ,to nas mieszkańców doprowadza do paranoi ? tam gdzie E.R.K. może się reklamować ,to ona jest szybka .tylko już nie długo będzie sprawa w sprawie sprzedania działek bez przetargu pod stację bęzynową ? to ona musi się przygotować , to co nam wiadomo to ten EFAS , będzie oskarżycielem posiłkowym > mają dwóch Adwokatów z MALBORKA ?? a sędziom jest pan Kachel z Wejherowa > muszę się do wiedzieć kiedy ta sprawa ruszy ?

11.12.2012, 20:10

Jak się ma rodzinę, a pensja wynosi 1500 brutto, to trudno nie robić "postnej" wigilii.

11.12.2012, 18:07

Panie z Pomyj polecają coś co wygląda jak.....