(© Tomasz Bołt / Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiemy już, jaka jest obsada sędziowska na mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Zobacz kto będzie gwizdał w starciu Legii Warszawa z Lechią Gdańsk.

Na to pytanie fani mogą sobie odpowiedzieć sami. Jedno jest pewne - legioniści na tego arbitra narzekać w... ostatnich latach nie mogą. Paweł Gil, bo o nim mowa, będzie gwizdał w najbliższym meczu Lechii z Legią w stolicy. Spotkanie zaplanowano na czwartek na godz. 20.30.

Kiedy Paweł Gil sędziuje w meczu z udziałem Legii, wielokrotny mistrz Polski przegrywa bardzo rzadko. Choć w tym sezonie nie gwizdał jeszcze w spotkaniu drużyny z Warszawy, to jednak w poprzednim sezonie takich meczów było pięć. I tu uwaga, ekipa ze stolicy wygrała wszystkie te batalie, w tym tę pamiętną z prowadzoną przez trenera Michała Probierza Jagiellonią Białystok.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: