Rekrutacja 2018 Politechnika Gdańska -na zdjęciu  Dni Otwarte \wydziałów inżynierii lądowej i środowiska PG Rekrutacja 2018 Politechnika Gdańska -na zdjęciu  Dni Otwarte \wydziałów inżynierii lądowej i środowiska PG

Rekrutacja 2018 Politechnika Gdańska -na zdjęciu Dni Otwarte \wydziałów inżynierii lądowej i środowiska PG (© Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marzysz o studiowaniu na Politechnice Gdańskiej? Możesz wybierać spośród 38 kierunków (w tym 2 międzyuczelnianych, 4 międzywydziałowych oraz 5 w języku angielskim) na 9 wydziałach. Rekrutacja na Politechnikę Gdańską wystartowała.

Rekrutacja na Politechnikę GdańskąElektroniczny nabór na studia stacjonarne I stopnia rozpoczął się w piątek, 11 maja o godz. 9. Kandydaci na kierunek Architektura mają czas na rejestrację do 1 czerwca, pozostali – do 8 lipca.

Na kandydatów czeka łącznie 4255 miejsc na 9 wydziałach: Architektury; Chemicznym; Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki; Elektrotechniki i Automatyki; Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej; Inżynierii Lądowej i Środowiska; Mechanicznym; Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz Zarządzania i Ekonomii.

Nasi studenci wysyłają swoje eksperymenty rakietą w kosmos, a ich wizjonerskie projekty biurowców przyszłości dostrzegają nawet media za oceanem! Do tego mamy koszykarki w Ekstraklasie i jeden z najpiękniejszych kampusów Europy, a nasi absolwenci są w krajowej czołówce pod względem wysokości zarobków – zachęcają władze uczelni.

Elektroniczny nabór na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na PG rozpocznie się 6 lipca.

Z kolei rekrutacja na Uniwersytecie Gdańskim rozpocznie się 20 czerwca.Zobacz: Politechnika Gdańska - ośrodek badawczyPOLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Studia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!