ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA (Zakład Komunikacji Miejskiej) - autobusy i trolejbusy

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA (Zakład Komunikacji Miejskiej) - autobusy i trolejbusy (© arch. mm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozkład jazdy ZKM Gdynia. Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i trolejbusów w Gdyni. Trolejbusy i autobusy w Gdyni - rozkład.

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA - AUTOBUSY, TROLEJBUSY (ZARZĄD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)

tel.: 695 174 194 lub
e-mail: 0801 174 194Linie pospieszne - G J K M R S W X Z
Linie nocne - N1 N10 N20 N30 N40 N94
Linie bezpłatne - 01 04 06 07 012 050
Linie specjalne - 500 510
Tramwaj wodny 520 530


ROZKŁAD JAZDY: ZTM GDAŃSK - AUTOBUSY I TRAMWAJE - KOMUNIKACJA MIEJSKA W GDAŃSKU


Zadania ZKM GDYNIA:


Zarząd Komunikacji Miejskiej Gdyni (ZKM GDYNIA) w zakresie organizacji i zarządzania pasażerskim zbiorowym transportem miejskim działa w oparciu o model komunikacji regulowanej z elementami konkurencji. Wyznaczono mu następujące zadania:
- badanie rynku usług komunikacji miejskiej;
- programowanie rozwoju komunikacji miejskiej;
- opracowywanie rozkładów jazdy;
- emisję i sprzedaż biletów na zasadzie wyłączności;
- kontrolę biletów;
- promocję sprzedaży usług komunikacji miejskiej;
- badanie efektywności ekonomicznej poszczególnych linii komunikacyjnych;
- przygotowywanie założeń i projektów taryfowych;
- określanie niezbędnego poziomu dotacji do usług komunikacji miejskiej;
- przetargowe zawieranie umów z przewoźnikami na świadczenie usług przewozowych;
- realizację płatności za świadczone usługi przewozowe;
- kontrolę realizacji umów pod względem ilościowym i jakościowym;
- przygotowywanie i udostępnianie informacji o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej (w tym tzw. informacji przystankowej);
- ustawianie, konserwowanie i utrzymywanie w czystości wiat przystankowych;
- usługowe prowadzenie działalności reklamowej na  urządzeniach komunikacji miejskiej poza środkami komunikacyjnymi;
- oddziaływanie na politykę reprodukcji taboru komunikacji miejskiej.

ZKM Gdynia "organizatorem komunikacji"


Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni jest organizatorem komunikacji miejskiej (autobusowej, trolejbusowej i Tramwaju wodnego) w następujących miejscowościach:

- Gdynia;
- Sopot (bez linii 117, 122, 143 i 622);
- Rumia (bez linii 9);
- Reda i Wejherowo (linia J);
- gm. Wejherowo (linie 88 i 288): Łężyce;
- gm. Kosakowo: Dębogórze, Dębogórze Wybudowanie, Kazimierz, Kosakowo, Mechelinki, Mosty, Pierwoszyno, Pogórze, Rewa, Suchy Dwór;
- gm. Żukowo (linie Z, 171, 191 i 193): Borkowo, Chwaszczyno, Małkowo, Miszewko, Miszewo, Tuchom, Tuchomek, Żukowo;
- gm. Szemud (linia 191 i 193): Bojano, Dobrzewino, Kamień, Karczemki, Kielno, Kieleńska Huta, Koleczkowo, Szemud;
- Gdańsk (linie G, 07 i 510 oraz linie N1 i 171 współorganizowane z ZTM w Gdańsku);
- Hel (linia 520 - Tramwaj wodny);
- Jastarnia (linia 530 - Tramwaj wodny).

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA - AUTOBUSY, TROLEJBUSY (ZARZĄD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)


Zobacz też komunikację miejską w innych polskich miastach: Rozkład MZK Zielona Góra, rozkład ZKM Gdynia, rozkład ZTM Gdańsk, rozkład ZTM Bydgoszcz, rozkład MPK Kraków, rozkład MPK Lublin, rozkład MPK Łódź, rozkład ZTM Poznań, rozkład ZDiTM Szczecin, rozkład ZTM Warszawa, rozkład MPK Wrocław, rozkład MZK Opole, rozkład MPK Inowrocław, rozkład MZK Puławy, rozkład MPK Włocławek, rozkład jazdy Gorzów, rozkład jazdy PKS Nowa Sól

ROZKŁAD JAZDY: ZTM GDAŃSK - AUTOBUSY I TRAMWAJE - KOMUNIKACJA MIEJSKA W GDAŃSKU

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anna (gość)

mieszkam na Pogórzu Gornym. Dojazd do Chyloni to horror. Zastanawiam się czy autobus K nie mógłby kursować częściej np. co pół godziny a nie jak teraz co godzinę.

gn (gość)

Witam. Wszyscy robią się bardzo nowocześni i ZKM również. Czy nie może być normalnego rozkłady jazdy jaki był kiedyś tylko takie banialuki. Może pomyślicie też o ludziach starszych bo i Wam te nowości może kiedyś się znudzą

jarek (gość)

Jeżdżę autobusem linii S pierwszym z Sopotu do Gdyni .Na Wzgórzu przesiadałem w 104 jak i większość pasażerów ,ale ktoś przyśpieszył 104 o trzy minuty , a ludzie czekają prawie dziesięć minut na przepełniony 150 . Dziękujemy pasażerowie . Kto wymyślił żeby autobus linii S kursował równolegle z skm zamiast 21 puścić z Chyloni

Nietutejsza (gość)

POMOCY !. Witam,
Nie jestem stąd i mam jedno pytanie ...
A mianowicie, chce z Sopotu dostać się do Gdyni, ale jak słyszałam obowiązuje tam strefa między miastowa..
I moje pytanie brzmi - Na jakiem bilecie (ulgowym, jednorazowym) mogę jechać? I czy po przekroczeniu strefy muszę kasować drugi bilet?

Player Maniac (gość)

konsola. Marzyłeś kiedyś o własnej konsoli?
Teraz masz szansę zgarnąć PS 4 lub Xbox One!
Wystarczy wejść na stronę poniżej i wysłać bezpłatnego sms'a aby wziąć udział w konkursie!
Nie czekaj konsola marzeń już dziś może być twoja :)

http://twojakonsola.pl/pcyr

DOŁ (gość)

DOŁADOWANIE. Oststnio natknąłem się na fajną stronę, na której rozdają doładowania w ramach promocji. Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.
http://doladowania-tel.pl/rn7r

pasażerka (gość)

lekeważenie pasażerów. Dnia 13.09.2013 wracając z pracy i oczekując na autobus lini 187 nr.ew 6075 o godzinie 23.16 na przystanku przy ulicy grunwaldzkiej w Sopocie kierowa autobusu choc stałam przy samych dzwiach ,żeby wsiaść nie raczył otworzyć dzwi,widocznie tak się spieszył do domu.Musiałam przez cały sopot biegać by złapać autobus przy ulicy Chopina.Ten sam kierowca tego samego dnia na przystanku przy ulicy niepodległości przycioł pasażera dzwiami,Coś z tym kierową jest nie tak.To jest szanowanie pasażera.Zgroza

ardisia (gość)

wyszukiwanie połączeń. Dlaczego nie działa wyszukiwanie połączeń. jak mam dojechac do Rumi skoro wyszukiwarka nie działa a ja nie znam numeru autobusu, który jedzie do cmentarza w Rumi?

miko (gość)

Które trolejbusy i autobusy w Gdyni. mają platformy dla wózków inwalidzkich?(które linie,)

mirek (gość)

pawiany. ludzie taki centrum jest w Matarni I BRAK POŁĄCZEN WSTYT I GROZA LUDZIE JAK MOZNA WYSISC PRZY SKLEPIE CENTRUM MATARNI

pasażerka z Pogórza (gość)

linia K. Jeżdzę codzienie linią K z Pogórza, bardzo sie ciesze że ranne autobusy lini K maja początek z Pogórza Górnego, bardzo duzo ludzi z tego korzysta. Bardzo byloby milo gdyby Zarząd ZKM pomyślał o powrotach ludzi którzy korzystaja z oawianej lini. Rozumiem że na Pogórzu Górnym nie ma miejsca na postój wszystkich autobusów ale te autobusy lini K które kończą bieg, mogliby kończyć na pogórzu . Tak autobus który kończy bieg okolo godz 14,10 na Maciejewica. Pasażerowie muszą wysiąść jeden przystanek prędzej( a jest to spora grupa) i czekać czasami na 194 lub 141 okolo 10 min a pusty autobus (czasami jedna zostaje) zakręca na pętli i po minucie zjeżdza na baze. Chyba niebyloby to zbyt dużym obciążeniem aby zjazd odbył sie przez pogórze.
Pasarzerowie napewno podziekują.

Kasia mieszkanka Gdyni pracująca w Sopocie (gość)

PO CO ISTNIEJĄ ROZKŁADY JAZDY. Od dwóch miesięcy jeżdzę co dziennie autobusem lini S z Grabówka do Sopotu po pierwsze autobus jest tak przepełniony,że nie ma sie nawet jak trzymać czegokolwiek.Ludzie jadą upchani jak śledzie ,A O PUNKTUALNOŚCI TO JUŻ NIE WSPOMNĘ.Dlaczego autobus,który jedzie o godz 7,00 jest punktualnie a ten który powinien jechać o 7,58 przyjeżdza sobie po 20 minutach czyli o 8,20 gdzie ja powinnam być już w połowie drogi do Sopotu. Jeżeli kierowcy autobusów jeżdzą jak chcą to może lepiej będzie jeżeli z przystanków znikną rozkłady jazdy bo i tak nikt się ich nie stosuje.Chciałabym aby chociaż raz PAN DYREKTOR ZKM-U pofatygował się i przejechał sie takim autobusem i zareagował na te opużnienia bo jeżeli sytuacja się nie zmieni zgłoszę tą sprawę do gazety a nawet i do telewizji. Może wtedy będziemy mogli je,zdzić autobusami jak ludzie. W końcu mamy XXI wiek.

pracujący mieszkaniec Gdyni - jeszcze (gość)

dzisiaj piątek 08.06.2012 dzień powszedni i ustawowo pracujący o komunikacja pracuje jak w sobotę. . Z jakiej racji w dniu dzisiejszym tj. piątek 08 06 2012 autobusy itrolejbusy jeżdża wg rozkładów sobotnich? Dzisiaj jest dzień powszedni i ustawowo pracujący. ZKM gdynia nie ma prawa wprowadzac takich zmiam. Większośc pasażerów normalnie jedzie do pracy i pojazdy powinny podjeżdżac punktualnie wg rozkładu . Tłumaczenie, ze szkoły mają wolne i jestmniej pasażerów jest bez sensu. uczniowie nie jeżdżą do szkół czy na uczelnie o 5.30 czy 6.00 więc te autobusy i trolejbusy powinny jeżdzić normalnie, ewentualnie można by wycofać co drugi pojazd w godzinach dojazdu do szkoły i powrotów a nie pozbywac rannych połączeń ludzi pracujących i uniemozliwiać dotarcie do pracy na czas. To jest samowola i arogancja ZKM GDYNIA. Płacimy i mamy prawo wymagać. Może kazdy z nas stwierdzi, że ma mało interesantów, kilentów i wogóle pracy dzisiaj i opuscimy wszyscy swoje stanowiska pracy, albo bedziemy sobie pracowaćz przerwami co parę minut. Ciekawe co na to reszta społeczeństwa?