RZOKŁAD JAZDY - kliknij i sprawdź!
Numer linii - 2
Trasa: Oliwa - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Jelitkowo) - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska
ROZKŁAD JAZDY >>>
Numer linii - 3
Trasa: Chełm Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Brzeźno
Brzeźno - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Chełm Witosa
Numer linii - 4
Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Armii Krajowej - 3 Maja - Zwycięstwa - Hallera - Legionów - Rzeczypospolitej - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo
Numer linii - 5
Zaspa - Chłopska - Pomorska - Grunwaldzka - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Rybołowców - Wolności - Władysława IV - (wybrane kursy: Zajezdnia Nowy Port) - Nowy Port Oliwska
Nowy Port Oliwska - Oliwska - Krasickiego - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Grunwaldzka - Pomorska - Chłopska - Zaspa
Numer linii - 6
Jelitkowo - Pomorska - Grunwaldzka - Rybińskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska
Numer linii - 7
Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wolności - Zajezdnia Nowy Port
Nowy Port Oliwska - Oliwska - Rybołowców - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska
Numer linii - 8
Jelitkowo - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Mickiewicza - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Stogi Pasanil
Numer linii - 9
Strzyża PKM - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Stogi Pasanil
Numer linii - 10
Brętowo PKM - Rakoczego - Kartuska - Hucisko - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wolności - Zajezdnia Nowy Port
Numer linii - 11
Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - 3 Maja - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Strzyża PKM
Numer linii - 12
Migowo - Bulońska - Rakoczego - Kartuska - Hucisko - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Oliwa
Numer linii - 100
Dworzec Główny - Targ Węglowy - Bogusławskiego - Ogarna - Kuśnierska - Przędzalnicza - Tokarska - Targ Rybny
Targ Rybny - Stolarska - Łagiewniki - Wałowa - Wały Piastowskie - Dworzec Główny
Numer linii - 106
Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Sucharskiego - Andruszkiewicza - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte
Westerplatte - Sucharskiego - Pokładowa - Ku Ujściu - Sucharskiego - Andruszkiewicza - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie
Numer linii - 107
Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie - Rogozińskiego - Domejki - Cicha - Wojska Polskiego - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Grunwaldzka) - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka) - Chopina - Obrońców Westerplatte - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Kochanowskiego - Plater - Powstańców Warszawy - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo
Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Kochanowskiego - Gałczyńskiego - Kasprowicza - Obrońców Westerplatte) - Chopina - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Zastawna - Batalionów Chłopskich) - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Obrońców Wybrzeża - Cicha - Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie
Numer linii - 110
Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Radarowa - Radiowa - Spadochroniarzy - Port Lotniczy
Port Lotniczy - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP
Numer linii - 111
Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Stryjewskiego - Sówki - Kępna - Łowicka - Górki Zachodnie
Górki Zachodnie - Łowicka - Kępna - Sówki - Stryjewskiego - Sienna - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Dolna - Śluza - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie
Numer linii - 112
Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Sobieszewska - GDAŃSK: Sobieszewo Wyspa - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina
Numer linii - 113
Orunia Gościnna - Trakt Św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Świętokrzyska - Niepołomicka - Kampinoska – Srebrna - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska
Numer linii - 115
Wrzeszcz PKP - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Dębinki - Smoluchowskiego - Sobieskiego - Powstańców
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?