Selah Sue

Selah Sue zaprezentuje w Polsce premierowe nagrania z albumu "Reason", który ukaże się 30 marca. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra. (© fot. mat. prasowe)

Selah Sue zaprezentuje w Polsce premierowe nagrania z albumu "Reason", który ukaże się 30 marca. Piosenkarka 1 czerwca zagra w gdańskim klubie B90.

Selah Sue nazywana jest europejską odpowiedziąna Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą, urodzona w 1989 roku belgijka, jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy.

Czytaj też: Koncerty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w 2015 roku. Kto zagra w Trójmieście?

Jej rewelacyjne single "This World" oraz "Raggamuffin" z debiutanckiej płyty podbiły europejskie listy przebojów. Jej muzyka to mieszanka soulu, funku, reggae i popu, która zachwyciła samego Prince'. Zaowocowało to m.in. supportowanie przez Selah koncert Prince'a w Antwerpii. Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monáe i M.I.A. rośnie groźna konkurentka.

Koncerty Selah Sue w Polsce


26 maja - Poznań, Eskulap
27 maja - Wrocław, Eter
28 maja - Warszawa, Palladium
30 maja - Kraków, Studio
31 maja - Łódź, Wytwórnia
1 czerwca - Gdańsk, B90
3 czerwca - Szczecin, Azoty Arena

Selah Sue w Gdańsku [bilety]

Bilety na koncert są w cenie 85 zł (I pula) / 100 zł (do 15.04) / 120 zł (do 30.05) / 130 zł (w dniu koncertu). Wejściówki można kupić online na tickets.soundrive.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl i www.ebilet.pl oraz
w salonach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn. Bilety będą też do nabycia w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!