Znamy już pierwszych laureatów konkursu Kolei Mazowieckich na najlepsze zdjęcie z podróży pociągiem „Słoneczny” .

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W konkursie przyznawane są nagrody tygodnia, miesiąca i wakacji. W pierwszym tygodniu trwającego od 11 lipca konkursu zwyciężyły trzy zdjęcia wykonane przez Marię Tkaczyk, Rafała Gątarczyka oraz Sonię Lewandowską. Wyróżnione prace można obejrzeć na stronie w zakładce „Konkurs”.


Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich.

Od 11 lipca do 4 września (do godz. 15:30) na adres konkurs@mazowieckie.com.pl można nadsyłać zdjęcia, kolaż zdjęć lub film reklamowy obrazujący hasło „Słoneczna kartka z podróży”, wypełniając formularz i oświadczenie, dostępne na stronie internetowej Kolei Mazowieckich. Na stronie internetowej zamieszczony jest także harmonogram trwania konkursu – terminy nadsyłania propozycji do nagrody tygodnia, ogłoszenia wyników nagrody tygodnia, miesiąca oraz lata 2011.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: iPad Apple, aparaty cyfrowe Sony oraz zestawy plażowe.

Etapy konkursu:
- I etap – wyłonienie od 1 do 5 zwycięzców najlepszych prac tygodnia.
- II etap – przyznanie nagrody miesiąca spośród prac wyróżnionych w I etapie konkursu.
- III etap - wszystkie prace osób nagrodzonych w etapie I i II konkursu zostaną opublikowane na stronie www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Konkurs”. Zwycięzca nagrody lata zostanie wybrany w drodze głosowania internatów, którzy w terminie od 9 do 15 września będą mogli głosować na swoja ulubioną pracę. Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu zostaną rozlosowane wakacyjne gadżety.

Ogłoszenie ostatecznych wyników nastąpi 23 września.
Klikając znajdziesz tu regulamin konkursu i formularz oświadczenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!