(© www.andrerieu.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

André Rieu wystąpi w gdańsko - sopockiej hali 10 maja 2014 roku. To będzie jego pierwszy występ w Polsce, a pojawi się na nim wraz z Orkiestrą Johanna Straussa. Rieu to skrzypek, dyrygent i showman w jednej osobie, gwarantującym dobrą zabawę przy klasycznych, i nie tylko, nutach.

Nazwisko artysty wymieniane jest w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych artystów koncertowych na świecie. Poza tym sprzedał on dotąd 30 mln płyt na całym świecie.

Czytaj także: Grupa Abba The Show wystąpiła w Ergo Arenie [ZDJĘCIA]

- Rieu uważa, że każdy może polubić muzykę poważną. W ślad za samym Johannem Straussem zachęca publiczność, by wstać z krzeseł i w przejściach tańczyć walca. Wraz z orkiestrą, składającą się z 50 muzyków, jeździ w trasy koncertowe po wszystkich pięciu kontynentach - informuje Bartosz Tobieński, rzecznik Ergo Areny.

Koncert potrwa ponad 2,5 godziny, a w jego trakcie będzie można usłyszeć walce, utwory operowe i operetkowe, a także piosenki znane z musicali oraz muzykę tradycyjną.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łodzianka (gość)

Nie taki pierwszy ..........dzień wcześniej 9 maja 2014 Andrea Rieu wystąpi w Arenie w Łodzi.