SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 ARKUSZE ODPOWIEDZI

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 ARKUSZE ODPOWIEDZI (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 z CKE zorganizowano 1 kwietnia. Sprawdź ARKUSZE, PYTANIA I ODPOWIEDZI.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 ARKUSZE i ODPOWIEDZI

Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z CKE to coroczny akcja edukacyjna organizowana dla uczniów szóstych klas szkoły podstawowej.

Pierwszy raz odbyła się 4 marca 2009, kiedy to do rozwiązywania próbnych arkuszy egzaminacyjnych przygotowanych i dostarczonych darmowo przez wydawnictwo przystąpiło ponad 200 tysięcy uczniów z całej Polski. Uczestnictwo umożliwia uczniom rzetelne sprawdzenie swojej wiedzy i mobilizuje do efektywnej nauki.

Jak tylko będziemy mieć pytania i odpowiedzi z testu, poniższe linki staną się aktywne:

 

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014: ARKUSZE, PYTANIA


PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 : ODPOWIEDZI

 

Sprawdzian szóstoklasisty 2014 jest egzaminem obowiązkowym, czyli muszą do niego przystąpić wszyscy uczniowie 6 klas. Przystąpienie do sprawdzianu to jeden z warunków ukończenia szkoły. Sprawdzian zakończył się 1 kwietnia 2014 roku (wtorek) po godz. 10.

ODŚWIEŻ STRONĘ


Co prawda sprawdzianu szóstoklasisty nie można nie zdać, a wynik ma znaczenie tylko informacyjne, ale stres przed testem oczywiście jest. Lepiej go napisać, bo jeśli nie - trzeba będzie powtórzyć szóstą klasę, a sprawdzian szóstoklasisty będzie do napisania i tak za rok.

Na sprawdzianie szóstoklasisty 2014 badane i oceniane są osiągnięcia ucznia w zakresie:

-  czytania,
-  pisania,
-  rozumowania,
-  korzystania z informacji,
-  wykorzystywania wiedzy w praktyce.

W sumie do zdobycia podczas sprawdzianu jest 40 punktów. Wynik nie jest jednak zaznaczony na świadectwie ukończenia szóstej klasy.

Arkusze i odpowiedzi pochodzą z gk24: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140401/EGZAMINY01/140409999

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 ARKUSZE i ODPOWIEDZI

 

 

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rooooozza (gość)

.... Według mnie zadania z matematyki otwarte nie były takie trudne, gorzej z polskim ledwo co wyrobiłam się z czasem.

:) (gość)

:/. jak dla mnie ten test był za długi powinno być więcej czasu, mógłby ktoś powiedzieć mi gdzie jest ten test z odpowiedziami??? :)

Janusz (gość)

ojijf. wiem że z polskiego z zadań zamkniętych mam 6 pkt., za list mam 2 a za opowiadanie 7 więc za polski mam 15 pkt.. Matematyki jeszcze nie sprawdzili ale wiem że z matematyki z otwartych mam 3 pkt.

Julie <3 (gość)

Test - operon. Nie wiem czy tylko dla mnie ale test był trochę trudny . O matematyce nie wspomnę każdy z nas miał inne odpowiedzi : D

ja (gość)

pole tego trapezu z prostokątem. pole tego trapezu z prostokątem powinno wyjść chyba 52m2

ktoś (gość)

Pliss... popieram! może jedna osoba by pobrała i wkleiła odpowiedzi tutaj? kto bedzie tak miły? błagam!! ;** pozdrawiam ;))