Nie ma nic gorszego i bardziej męczącego niż źle leżący kostium bikini lub kostium kąpielowy. Wtedy pobyt na plaży zamienia się w męczarnię. Podstawowa zasada przy zakupie kostiumu bikini: nie każdy styl pasuje do danej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nie ma nic gorszego i bardziej męczącego niż źle leżący kostium bikini lub kostium kąpielowy. Wtedy pobyt na plaży zamienia się w męczarnię. Podstawowa zasada przy zakupie kostiumu bikini: nie każdy styl pasuje do danej figury; jak najdalej od strojów, które nie pasują. Poniważ C&A wie, że każda kobieta jest inna, proponuje także w tym sezonie kolekcje kostiumów, które łączą elementy mody z indywidualnymi potrzebami, dostosowanymi do figury.

Paski - Kolory intensywne lub pastelowe - eleganckie kostiumy bikini z niesymetrycznyni paskami oraz jednoczęściowe kostiumy od projektantów są bardzo modne, a przy tym stonowane.

Mieszanie wzorów - Aplikacje zwierzęce jak: lew, zebra, tygrys i inne na dobre się zakorzeniły w modzie i są teraz łączone z aplikacjami kwiatowymi, owocowymi i jeansowymi. Mieszanka, która zaakcentuje także stroje bardziej konserwatywne i klasyczne.

Jeans - Od sexy do klasyki, od lekko postrzępionych do sportowych o idealnej formie - jasny jeans jest w modzie.

Retro - Bluzki na ramiączku lub biodrówki z rozcięciem - ten styl jest w modzie, pasuje do każdej figury i nadaje się mimo to do pływania.

Kwiaty - Bardzo seksowne są aplikacje z elementami folkloru na małych kostiumach bikini, nowością są japońskie wzory kwiatowe.

Nautic - Wyraźne, sportowe i mimo to seksowne. Typowe są dekoracyjne paski, kontrastujące ze sobą wypustki, a czasami także kontrastowe pasy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!