Stylizacja: na wesele

redZaktualizowano 
Okres letni to nie tylko czas urlopów, wakacji i błogiego wypoczynku. To także sezon na wesela! Jeśli podczas tegorocznego lata wybierasz się na uroczyste przyjęcie, zadbaj o wyjątkową stylizację. Jaką? Sprawdź naszą propozycję!

Kolor czerwony od zawsze traktowany był za wyjątkowy i niezwykle kobiecy. Tego lata postaw na czerwoną sukienkę z tiulem. Nie tylko doskonale podkreśli smukłe nogi, ale także odpowiednio zarysuje Twoją talię. Do tego dobierz cieliste szpilki na platformie oraz skórzaną torebkę z kolorze orzecha laskowego. Przy tak efektownej sukience, zrezygnuj z biżuterii na rzecz złotego zegarka na bransolecie. Jeśli chodzi o makijaż, zdecyduj się na minimum – czerwona szminka w zupełności wystarczy. Paznokcie pomaluj na stonowany i matowy kolor. Włosy wygładź prostownicą i swobodnie puść na ramiona. W tak kobiecym wydaniu możesz przetańczyć całą noc i... łapać welon!

Uwaga: ubrania oraz dodatki z powyższej stylizacji dostępne są w ogłoszeniach w naszym serwisie. Aby przejść do odpowiedniego produktu w dziale ogłoszeń, kliknij na nazwę w tekście lub wybierz go z poniższej listy:

Cieliste szpilki na platformie
Czerwona sukienka z tiulem
Skórzana torebka
Lakier do paznokci
Czerwona szminka
Prostownica
Szczotka wygładzająca
Złoty zegarek

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.07.08 16:48:19

Powiedzcie mi proszę jak wygląda takie szycie na miarę? Mają tam jakieś gotowe wzory czy też trzeba iść z własnym projektem. Pytam bo nie mam pojęcia w jakim kroju będę dobrze wyglądać. W sklepach ciężko mi cokolwiek zmierzyć ze względu na rozmiar i nie wiem w czym mi będzie dobrze. A potrzebuję elegancka garsonkę na ślub syna i fachowej porady co i jak uszyć. Zależy mi aby ktoś mi dobrał do sylwetki krój który naprawdę będzie dobry. Zachwalacie tą evitę. Opiszcie coś więcej:)

2016.06.29 12:44:06

Ja również podpisuję się pod tymi komentarzami odnośnie Evity :) Noszę rozmiar 44/46 i nie muszę dodawać, że znalezienie czegoś odpowiedniego jest dla mnie zawsze dużym problemem :/ w Evicie mają duży wybór sukienek wieczorowych w większych rozmiarach (kupiłam już kilka :) a dodatkowo ostatnio zaskoczyli mnie ofertą szycia na miarę :D teraz nie muszę już nigdzie szukać, jak będę potrzebować sukienki na kolejne wyjście :) od razu pójdę do jednego z ich salonów i wybiorę coś do odszycia, wtedy na pewno będę mieć sukienkę, która będzie leżeć na mnie idealnie :)

2016.06.28 10:41:21

polecam studio mody ślubnej i wieczorowej Evita w Krakowie, noszę rozmiar 50 byłam przekonana że będzie problem ze znalezieniem dla mnie sukni wieczorowej a właśnie w Evicie zostałam mile zaskoczona bo mogłam przymierzyć kilka sukienek w moim rozmiarze i oczywiście jedną z nich zakupiłam.

2016.06.20 12:29:49

polecam studio mody ślubnej i wieczorowej Evita w Katowicach :), kupiłam u nich suknie ślubną , mój narzeczony garnitur i nawet nasze mamuśki znalazły dla siebie piękne długie suknie i wszystkie potrzebne dodatki.

2016.06.16 14:46:45

znam ten sklep,szyłam tam suknie wieczorową w rozm.46 i jestem bardzo zadowolona,miałam dwie przymiarki i naprawdę polecam ten salon i szycie w nim na miare

2016.06.10 16:12:18

dziewczyny miałam problem z przymierzeniem sukienki ślubnej (noszę rozmiar 42/44) byłam zrozpaczona bo w każdym salonie który odwiedziłam mają tylko sukienki w rozmiarach 38 :(:(, dopiero w Evicie w Katowicach przymierzyłam w swoim rozmiarze kilka sukienek. Polecam , ja kupiłam właśnie w Evicie swoją wymarzoną suknie :):):)

2016.05.31 13:16:38

ja też kupiłam swoją suknie ślubną w Evicie :) polecam ten salon mają naprawdę duży wybór, każda pana młoda znajdzie coś dla siebie.

2016.05.23 19:02:58

Witam dziewczyny ja trochę o moim przyszłym ślubie :-) wesele mam w 2017 w lipcu a salę musiałam zabukowac w 2015 w pażdzierniku więc trochę czasu jest zanim dojdzie do uroczystści :-) Z kościołem nie miałam problemu bo jak miałam już salę to kościół był w mig ;-)Sukienkę już też zakupiłam :-) bo po co czekac na ostatnią chwilę hihi teraz tylko zbierac kasę :-) na resztę

pozdrawiam :-) Kama

2015.02.25 15:34:34

Co do ślubów, powiedzcie mi koleżanki jakie będą trendy w tym roku na wesela??? Jestem siostrą młodego i świadkową i nie mam pojęcie w co się ubrać??? Dawno nie było wesela w rodzinie i wypadłam z rytmu. Co proponujecie dla świadków i mam??? Pani młoda suknię już ma, na zdjęciach wygląda pięknie, na żywo nie widziałam jeszcze:( bardzo podobna do tych waszych koronkowych rybek:) Teraz czas ubrać resztę ekipy bo ślub coraz bliżej:)

2015.02.24 15:50:29

Cześć dziewczyny:) ja byłam w tym salonie jakiś czas temu i tez oglądałam ryby:) była ta którą wybrała sobie Ola ale było również kilka innych ciekawych:) ja tam sobie wypatrzyłam jedną i tak mi siedzi w głowie, że po nią wrócę:) ślub we wrześniu więc najwyższa pora:) a panie mówiły że czeka się na nią 6 miesięcy:)

2015.02.23 13:20:10

Łał.... piękną masz tą sukienkę:) mi też się podobają takie koronkowe ryby:) a powiedz mi czy mają więcej takich sukienek?? Muszę się wybrać na poszukiwania i coś w końcu wybrać dla siebie bo ślub już niedługo:)

2015.02.17 16:51:27

Ja wczoraj kupiłam suknię ślubną, moją wymarzoną, piękna, jak tylko ją założyłam wiedziałam, że to jest to, zresztą zobaczcie sami:http://evita.com.pl/p,9,99,,,,,,,2231,2110-suknia-slubna.html, jak się Wam podoba?

2015.02.17 16:38:15

próbuj bo zawsze jeszcze można coś wynegocjować,np.welon-to też kilka stówek w kieszeni.Ja mam odłożoną suknię w evicie w Katowicach i dostałam 600 zł rabatu i welon do 200 zł gratis,o i dopasowanie mam w cenie aa to ważne dla mnie!

2015.02.16 15:06:11

W zasadzie wszedzie sa jakies wyprzedaze,ale wybor sredni:/Iga jesli chodzi o twoj rabat ,to ile udalo ci sie spuscic z ceny?Mam w Evicie rezerwacje na dwie suknie i obydwie mi sie podobaja,ale zdecydowanie fajniejsza jest ta drozsza.....:/ sprobuje jeszcze troche ponegocjowac.Moze sie uda:)

2015.02.13 11:46:23

Hej Lila! jesli szukasz sukni slubnej i nie chcesz przeplacic, to wybierz sie koniecznie do salonu Evita na dluga,bo tam maja dosc duzy wybor sukien wyprzedazowych.Ja jestem juz dobrze zorientowana w tym temacie,bo sama mam ograniczony budrzet i zalezy mi na niskiej cenie:)Mam dwa modele do wyboru i jeszcze nie podjelam decyzji,a czas goni,bo slub mam we wrzesniu.Powodzenia!

2015.02.12 14:47:14

Trzeba pochodzić i się porozglądać po salonach, czasami są różne wyprzedaże. Ja ostatnio trafiłam do evity, co prawda nie było żadnych wyprzedaży, ale udało mi się wynegocjować dobry rabat u pań, które z resztą są bardzo miłe i chętne do negocjacji:)

2015.02.06 13:06:30

jesteśmy po targach w spodku.Byłam z narzeczonym i od razu wybraliśmy sie do sklepu evita na chopina bo mieli tego dnia duze promocje i zamówiliśmy i suknie ślubną i garnitur,a zaoszczędziliśmy 1000zł

2015.02.03 13:31:23

A orientuje się ktoś czy będą teraz jeszcze jakieś targi??? Albo czy można gdzieś kupić sukienkę w dobrej cenie??? Tak na prawdę z braku wolnego czasu teraz zaczynam dopiero się rozglądać za sukienką, a ślub mam we wrześniu. Nie ukrywam, że nie chciałabym dużo wydać na sukienkę, a z tego co się już orientowałam to trzeba mieć 3000-4000 zł??? Kto mi poleci coś???

2015.01.22 15:07:19

Ja też postanowiłam wybrać się do tego salonu:) Najpierw byliśmy z narzeczonym na targach i tam dostaliśmy kupony rabatowe. To nas skusiło i się opłacało:) Ja mam już moją wymarzoną sukienkę a narzeczony garnitur:) Ruch był okropny, czekałam na przymierzalnie godzinę i już miałam sobie iść stamtąd, ale panie były tak miłe w tym całym zamieszaniu i troskliwe że wytrzymałam i udało się:) wybrałam sukienkę:) ale się cieszę:) a do tego wszystkiego niezły rabat dostaliśmy:) polecam wszystkim:)

2014.12.15 14:49:44

W sobotę odwiedziłam ten salon i jestem pod wrażeniem:) Przypadkowo tam zajrzałam i na pewno wrócę:) suknie mają bajeczne i na każdą okazję:) ślubne, wieczorowe, buty, torebki, biżuteria, i nawet panowie tam coś dla siebie znajdą:) bardzo miła atmosfera:) W czerwcu szykuje mi się duża impreza i już wiem gdzie się udam na zakupy:) a póki co to polecam jeśli ktoś się wybiera na bal sylwestrowy, ja mam dyżur w szpitalu i w tym roku nie będzie balu, a suknie są cudne:)

2014.11.24 17:33:11

ja też polecam evitę. miłe Panie, fajna atmosfera a i o cenach można "porozmawiać" :D

2014.11.17 18:31:25

Dni wyprzedaży dawno już za nami, niestety nie byłam ale targi owocne:) sukienka już czeka, polecam evitę, super sukienki, świetna obsługa:)

2014.11.05 12:50:14

dokładnie :) dlatego najlepiej wybrać się równo z otwarciem salonu bo potem może być ciężko :)

Zobaczcie jakie cudo udało mi się znaleźć na drugi dzień http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,3113,rilley-suknia-slubna.html#.VFoOULl0zIU

Jeśli suknie będą tak tanie to sprawię sobie coś obłędnego na ślub i na poprawiny

2014.11.04 14:28:07

no tak... w sumie racja :) juz widzę te kolejki w dni wyprzedażowe :D

2014.11.04 14:00:46

Raczej to byloby trudne z tym umawianiem sie ,bo jednak mnostwo osob wybiera sie na te mega wyprzedarze.Oczywiscie wczesniej trzeba by sprawdzic co jest ciekawego i wkoncu sie wybrac,bo to jedyna taka okazja!