(© coca cola/ mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

5 grudnia na Targ Węglowy do Gdańska przyjedzie czerwony konwój Coca-Coli. Odwiedzi także inne miasta woj. pomorskiego.

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli w Gdańsku 5.12.2015 [ZDJĘCIA, WIDEO]Słynny czerwony konwój w tym roku odwiedzi ponad 50 miast w całym kraju. 5 grudnia w godzinach 15.00 – 21.00 Coca-Cola zaprasza na Targ Węglowy w Gdańsku.

"Mają 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, pod maską kryje się 470-konny silnik, a w środku 18-biegowa skrzynia biegów. Przyozdobiono je lampkami o łącznej długości 1200 metrów i 65 metrami kwadratowymi czerwonej odblaskowej folii. Do Polski dotrą z USA na pokładzie statków.
To czerwone Freightlinery FLD Conventional - najbardziej popularne w okresie świątecznym ciężarówki na świecie."

Konwój Coca-Coli przyjedzie do 55 miast (w kolejności alfabetycznej): Augustów, Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bielsk Podlaski, Bielsko-Biała, Bochnia, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Ełk, Garwolin, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Leszno, Lidzbark Warmiński, Lublin, Łódź, Łomża, Malbork, Nowy Sącz, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Płońsk, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Szczecinek, Szczytno, Tarnów, Tczew, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra.

Konwój COCA COLI pojawi się w woj.pomorskim:
* Gdańsk - Targ Węglowy 5 grudnia g.15-21
* Gdynia - 6 grudnia g. 10-14
* Malbork - Tesco 7 grudnia g.15-21
* Tczew - Tesco 7 grudnia g.15-21

Świąteczny event Coca-Cola to będzie niepowtarzalna okazja, by bawić się biorąc udział w ponad 20 wyjątkowych atrakcjach. Zdjęcie z legendarną amerykańską ciężarówką, Świętym Mikołajem, „fabryka upominków”, w której można przygotować prezent dla bliskich, wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja, personalizowane puszki... - to tylko niektóre atrakcje, które czekają mieszkańców Pomorza.

Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Coli

Świąteczny konwój Coca-Coli 2014:

(TVN/ x-news)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKomentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pepsi (gość)

Paraliż komunikacyjny w Malborku od momentu jak rozstawili swoje "atrakcje" na parkingu TESCO w Kałdowie. Parking pełny, od strony miasta blokada z powodu chętnych do wjazdu do TESCO, a tam parking pełny. Kompletnie nieprzemyślana akcja. Od dzisiaj CocaCola kojarzyć się będzie z paraliżem komunikacyjnym.

Czarcia Zapadka (gość)

Szumnie nazwane Konwój.Stoi jedna ciężarówka,kilka namiotów ot i cała atrakcja przy Tesco.Dzieciaki miały nadzieję na coś fajnego, a tu lipa

Agnieszka (gość)

byłam 5 grudnia w Gdańsku na Targu Węglowym - wielkie rozczarowanie: wszystko ściśnięte, mega kolejki, do tego na żadnej z ciężarówek nie paliła się nawet jedna lampka

gość (gość)

Typowa polska mentalność-cokolwiek by się nie działo trzeba skontrować! A jak nic się nie dzieje-to też powód do marudzenia... Dlaczego nie dać dzieciom odrobiny uciechy? Przecież to nie dla nas "starych" ta atrakcja... Jak nauczymy się cieszyć z małych rzeczy, to będzie nam wszystkim łatwiej żyć. Czego życzę nam wszystkim :)

santa (gość)

Niech lepiej jedzie do głodnych dzieci w Afryce. W święta Bożego Narodzenia jedzie się z Północy na Południe Święty Mikołaju. Nie bądź hipokrytą.

Polska dla Polaków (gość)

szwabskie blachy i wszystko jasne. Kiedyś przywozili do Polski brudnicę mniszkę a teraz to barachło.

gosc (gość)

Gdanie; na ch*j piszesz glupoty jak Cie to nie interesuje?? Po co w ogole komentujesz. Nie chcesz nie jedziesz i japa cicho

gdanie (gość)

tyPOwe mieszanie Polakom, mnie to nie interesuje a Dziennik pisze tylko głuPOty już POjadę za konwojem och, ach zobaczyć konwój,