Mieszkańcy Polski słyną z suto zastawionych stołów i dobrego jedzenia. Uważa się jednak, że nie jesteśmy skłonni do zmian i chętnego próbowania nowych smaków. Mimo przywiązania do tradycji i lokalnych potraw, na naszych stołach coraz częściej goszczą dania z importu. Jednym z posiłków, który bezsprzecznie podbił serca Polaków jest pizza. Gdańsk jest miastem, jakie doskonale to potwierdza, ponieważ znajduje się tu wiele lokali oferujących włoski przysmak. Serce niejednego gdańszczanina zabiło mocniej na wieść o tym, że w miejscowości otworzono słynną pizzerię Domino’s.

Smaczna pizza - Gdańsk otwiera nowy lokal

W ostatnim czasie kulinarna mapa Gdańska została wzbogacona o znaną i lubianą na całym świecie pizzerię Domino’s (https://www.dominospizza.pl/). Lokalizacja przypadnie do gustu szczególnie mieszkańcom dzielnicy Piecki-Migowo, ponieważ lokal znajduje się pod adresem: Józefa Żylewicza 1, 80-288 Gdańsk. Zaletą miejsca jest z pewnością mniejsza liczba klientów, co pozwala na sprawniejszą i szybszą obsługę zamówień. Ponadto dzięki zlokalizowaniu lokalu na jednym z gdańskich osiedli większa grupa mieszkańców miasta ma stały dostęp do pysznej, świeżej i gorącej pizzy.

Ciekawe menu - dla każdego coś dobrego

Menu pizzerii Domino’s jest zróżnicowane, dlatego przypadnie do gustu zarówno amatorom tradycyjnych smaków, jak i miłośnikom nowości oraz nietypowych połączeń. Na liście kompozycji znajduje się wiele ciekawych propozycji. Jedną z najciekawszych jest Bombay Chiken, czyli prawdziwy smak Indii w zasięgu ręki. Indyjska propozycja to pizza z crème fraîche, mozzarellą, aromatycznym kurczakiem tandoori, papryką, cebulą, pomidorkami koktajlowymi oraz indyjskimi przyprawami garam masala. Wegetarianie mogą natomiast skusić się na pizzę Prowansalską, na którą składa się crème fraîche, ser mozzarella, młody szpinak, suszone pomidory, świeża cebula i papryka, oliwki oraz zioła prowansalskie. Idealnym pomysłem na wybrednych jest możliwość samodzielnego skomponowania pizzy. Zyskujemy wówczas pewność, że na talerzu znajdziemy swoje ulubione składniki.

Produkty na medal

Jedną z największych zalet sieci Domino’s jest wykorzystywanie produktów najwyższej jakości, które są poddawane dokładnej selekcji podczas zamówień i przygotowywania posiłków. Składniki są zawsze świeże, a ich połączenia dobrze przemyślane. Niewątpliwym atutem pizzy Domino’s jest korzystanie z prawdziwego sera, a nie wykorzystywanie produktów seropodobnych, co niestety wciąż ma miejsce w wielu podrzędnych lokalach. Pracownicy sieci są prawdziwymi miłośnikami pizzy, dlatego zadbali o to, by na ich plackach lądował oryginalny ser Galbani, który dodaje danie smaku i wykwintności. Warto dodać, że pizzermeni korzystają także z produktów sezonowych, co sprawia, że pizza w Domino’s jest smaczna, świeża, ale także zdrowa.

Promocje i rabaty - propozycje dla oszczędnych

Pracownicy sieci Domino’s wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, dlatego regularnie przygotowują dla nich liczne promocje i rabaty, dzięki którym każdy może sobie pozwolić na posiłek w znanej i lubianej pizzerii. Gdańsk nie stanowi tu wyjątku i również w nowym lokalu można zamówić ulubioną pizzę w korzystnej cenie. Jedną z najlepszych propozycji lokalu są dwie pizze w cenie jednej oraz możliwość dołączenia do zamówienia napoju za niewielką dopłatą. Miłośnicy kina mogą skorzystać z promocji, w ramach której odbiorą kod na film w serwisie vod CHILI. Zasada oferty jest banalnie prosta – wystarczy złożyć zamówienie o wartości minimum 50 zł online i gotowe. Warto śledzić na bieżąco promocje sieci, ponieważ jej pracownicy stale przygotowują nową ofertę.

Jednym z najczęściej wybieranych szybkich dań jest pizza. Gdańsk to miejsce, które co roku jest odwiedzane przez tysiące turystów, dlatego lokale oferujące smaczne dania przygotowywane w krótkim czasie są tu w cenie. Z usług pizzerii korzystają jednak nie tylko przyjezdni, ale także gdańszczanie, którzy wprowadzili pizzę do swojego codziennego jadłospisu. Sieć Domino’s odpowiada na ich potrzeby kulinarne i zaprasza do nowego lokalu przy ul. Józefa Żylewicza 1. Zapraszamy!

Gastronomia