Gdzie najlepiej przywitać nowy 2014 rok? Na Pomorzu odbędzie się kilka ciekawych imprez miejskich na czele z największym koncertem sylwestrowym w Polsce- nocą przebojów w Gdyni.

Komentarze (27)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.00.

lunek (gość)

byłem raz na koncercie Wejherowie
ona była jak ja ją zobaczyłem na tej scenie
to aż mi szczęka opadła ubrana była jak wieśniara z Warszawy te grube nogi
i jeszcze ubrała podarte krótkie obcisłe getry

gg (gość)

Bezrobocie, bezdomność i alkoholizm małolatów to główne osiągnięcie tego rządu. Cieszmy się i radujmy bo teraz Unia z naszych dzieci zrobi zboków (Gender)

CKPIS (gość)

Najlepsza impreza będzie we Władysławowie. Jamal !!! Zupa rybna, fajerwerki i niespodzianka. Sylwestrowa noc wraz z zakończeniem pięćdziesięciolecia nadania praw miejskich miastu.
Władysławowo 23:00 - 1:00 Zapraszamy

oruniak (gość)

Te piekna "dama " a zdjeciu to chyba juz troche leciwa....jej sadlo ma pewnie juz okolo 70 latek...podziwiam jej "fanow" !

Andrzej Skucha (gość)

Miejmy nadzieję, że - skazana za grożenie pozbawieniem życia swojej sąsiadce z parteru - niejaka Elżbieta Flisikowska z Rumi w 2014 roku nikomu zagrażać n i e będzie! Treść wyroku SR w Wejherowie o tymże traktującym niezadługo na "naszymmieście.rumia". I taka osoba zamierza działać na rzecz przeciwdziałania korupcji,niegospodarności, obrony prawa człowieka. Toż to paranoja do ntej! W sobotę chyba o godz. 16.00 w Galerii "Rumia" organizuje spotkanie z mieszkańcami. Pójdę jej powiedzieć słów kilka! I odwiodę ludzi od powierzania jej jakichkolwiek funkcji społecznych. Taką osobę trzeba pogonić...na 4 albo 18 wiatrów! Raz a dobrze!!! Ostatnio również popełniła kilka niecnych czynów,które zgloszone zostały do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie. Podaję nr tel. do E. Flisikowskiej: 602 820 531.Do Siego Anno Domini 2014 !! Andrzej Skucha

nie tylko zabawa-pora pomyśleć oPolsce e (gość)

Maltretowane dziecko trafiło do szpitala w Krakowie

Czytaj więcej na http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/maltretowane-dziecko-trafilo-do-szpitala-w-krakowie,1977602,219?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

ktośu (gość)

Kwidzyn to już nie pomorze? jedno z najbardziej rozwijających się miast (do tej liczby ludności) a wy o tym zapominacie.

olo (gość)

Widac ze w roku 2014 będą wybory. Sylwester to najlepszy moment aby sie pokazac i za publiczne pieniądze zrobic sobie początek kapani. Małe miasteczka rozumiem ale sylwester w Gdansku czy Sopocie jak pod nosem w Gdyni szykuje sie darmowa impreza Adamowicz z tym drugim z Sopotu chyba mogli sobie dać siana.

Trefniś (gość)

Stypa przed północą? Ale te 2. Elżbiety najsampierw wystąpią. A po buskach wytargają się? I kopa na rok dobry dadzą jedna drugiej? I niech startują w kosmos!!!! SPOKÓJ I RADOŚĆ WIELKA WTEDY W RUMI ZAPANUJE. Ludziska radochEM mnieć bendommm

Maestro ceremonialu (gość)

A Kończakowa z frau Flisikowską tym razem na scenie kankana zgodnie zatańczą. Duże dziewuchy som! Duże to i tamto.Maja co pokazać.Oj mają Czy po bełcie sobie strzelą? To będzie ubaw po pachy. EF zlote precjoza rozdawać będzie. Ma tego tyle,że dla każdego starczy.