Gdzie najlepiej przywitać nowy 2014 rok? Na Pomorzu odbędzie się kilka ciekawych imprez miejskich na czele z największym koncertem sylwestrowym w Polsce- nocą przebojów w Gdyni.

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lunek (gość)

byłem raz na koncercie Wejherowie
ona była jak ja ją zobaczyłem na tej scenie
to aż mi szczęka opadła ubrana była jak wieśniara z Warszawy te grube nogi
i jeszcze ubrała podarte krótkie obcisłe getry

gg (gość)

Bezrobocie, bezdomność i alkoholizm małolatów to główne osiągnięcie tego rządu. Cieszmy się i radujmy bo teraz Unia z naszych dzieci zrobi zboków (Gender)

CKPIS (gość)

Najlepsza impreza będzie we Władysławowie. Jamal !!! Zupa rybna, fajerwerki i niespodzianka. Sylwestrowa noc wraz z zakończeniem pięćdziesięciolecia nadania praw miejskich miastu.
Władysławowo 23:00 - 1:00 Zapraszamy

oruniak (gość)

Te piekna "dama " a zdjeciu to chyba juz troche leciwa....jej sadlo ma pewnie juz okolo 70 latek...podziwiam jej "fanow" !

Andrzej Skucha (gość)

Miejmy nadzieję, że - skazana za grożenie pozbawieniem życia swojej sąsiadce z parteru - niejaka Elżbieta Flisikowska z Rumi w 2014 roku nikomu zagrażać n i e będzie! Treść wyroku SR w Wejherowie o tymże traktującym niezadługo na "naszymmieście.rumia". I taka osoba zamierza działać na rzecz przeciwdziałania korupcji,niegospodarności, obrony prawa człowieka. Toż to paranoja do ntej! W sobotę chyba o godz. 16.00 w Galerii "Rumia" organizuje spotkanie z mieszkańcami. Pójdę jej powiedzieć słów kilka! I odwiodę ludzi od powierzania jej jakichkolwiek funkcji społecznych. Taką osobę trzeba pogonić...na 4 albo 18 wiatrów! Raz a dobrze!!! Ostatnio również popełniła kilka niecnych czynów,które zgloszone zostały do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie. Podaję nr tel. do E. Flisikowskiej: 602 820 531.Do Siego Anno Domini 2014 !! Andrzej Skucha

Jacek (gość) (lunek)

Słyszałem, że na sylwestra starosta wybiera się do parku ze swoją "dziewczyną ", ale będzie się działo !!!!!

nie tylko zabawa-pora pomyśleć oPolsce e (gość)

Maltretowane dziecko trafiło do szpitala w Krakowie

Czytaj więcej na http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/maltretowane-dziecko-trafilo-do-szpitala-w-krakowie,1977602,219?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

ktośu (gość)

Kwidzyn to już nie pomorze? jedno z najbardziej rozwijających się miast (do tej liczby ludności) a wy o tym zapominacie.

olo (gość)

Widac ze w roku 2014 będą wybory. Sylwester to najlepszy moment aby sie pokazac i za publiczne pieniądze zrobic sobie początek kapani. Małe miasteczka rozumiem ale sylwester w Gdansku czy Sopocie jak pod nosem w Gdyni szykuje sie darmowa impreza Adamowicz z tym drugim z Sopotu chyba mogli sobie dać siana.

Trefniś (gość)

Stypa przed północą? Ale te 2. Elżbiety najsampierw wystąpią. A po buskach wytargają się? I kopa na rok dobry dadzą jedna drugiej? I niech startują w kosmos!!!! SPOKÓJ I RADOŚĆ WIELKA WTEDY W RUMI ZAPANUJE. Ludziska radochEM mnieć bendommm

Maestro ceremonialu (gość)

A Kończakowa z frau Flisikowską tym razem na scenie kankana zgodnie zatańczą. Duże dziewuchy som! Duże to i tamto.Maja co pokazać.Oj mają Czy po bełcie sobie strzelą? To będzie ubaw po pachy. EF zlote precjoza rozdawać będzie. Ma tego tyle,że dla każdego starczy.