TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2013 ROKU. Tym razem województwo pomorskie na samym końcu - od 11 do 24 lutego.

Ferie zimowe w roku szkolnym 2011/2012 zgodnie z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu odbędą się pomiędzy 14 stycznia a 24 lutego 2013 roku w zależności od poszczególnego województwa.

Warto dodać, że w FERIE ZIMOWE zawsze zaczynają się w poniedziałek i kończą w niedzielę, a więc czas wolny od lekcji zaczyna się dwa dni wcześniej (sobota i niedziela).

W województwie pomorskim w tym roku ferie rozpoczynają się 11 , a kończą 24 lutego.

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2013

kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świetokrzyskie
wielkopolskie

14-27 stycznia 2013
podlaskie
warmińsko-mazurskie
21 stycznia - 3 lutego 2013
dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie

28 stycznia - 10 lutego 2013
lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie
11-24 lutego 2013

Komentarze (32)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mikołaj (gość)

Nic nie ma znaczenia.. Nie mam w ogóle dzieci. Tyle razy próbowałem i nic. Czytam o feriach i wyobrażam sobie, że kiedyś to będzie miało jakieś znaczenie.

Wapo (gość)

ODNOŚNIE TERMINÓW. Gdyby cała polska miała ferie w tym samym czasie, to byłby straszny tłok. Np.: na stokach, w schroniskach, w pociągach lub na drogach !!! Pozdrawiam wszystkich "feriowiczów".......

kaszub (gość)

co to za łeb to pisał ??. w jednym zdaniu ze to styczeń w innym luty , zdecyduj się chłopie

Warmiak (gość)

Ferie. Pewnie najlepiej by odpowiadało rok nauki i dwa lata wakacji.
Do pewnych przemyśleń trzeba dojrzeć.

bez podpisu (gość)

Krzykacze. Wydaje mi się, że Ci, którym terminy nie odpowiadają to są z pewnej Partii opozycyjnej :))

Bartek (gość)

Kolego. Kolego który jesteś 3 jak się nie mylę w komentarzach , jesteś strasznie Protekcjonalny , Polszczyzna mówisz Truizmem będzie to ,że CIę zdeklasuje teraz troszkę , bo zdeflorować źle brzmi , i źle oznacza , więc nie każdy umie dobrze mówić oraz pisać , ja znam dużo słówek i ortografię mam na piątkę ale nie cwaniakuje z pewnością Twoja polszczyzna tego nie obejmuje ( tylko do Ciebie ) pozdrawiam

.......wiki......... (gość)

ale jazda. szkoda że nie mogą być wszystkie ferie razem.mambrata który mnie wkurza

...:D (gość)

kurwa. Ferie powinny byc złączone ; D czyli 8tyg wolnego xD...no to teraz musze czekac 3 tyg;/ pzdr

DOROSŁA OSOBA (gość)

violetta33L. TO KPINY ŻEBY FERIE BYŁY DLA KAŻDEGO REGIONU INNACZEJ CO ZA IDJOTA TO WYMYŚLIŁ MOJE DZIECKO Z POMORZE JEDZIE NA DOLNY ŚLĄSK A JEGO RÓWIEŚNICY BĘDĄ CHODZILI DO SZKOŁY POPROSTU CI NA WYSOKICH STOŁKACH POWINNI PODDAĆ SIĘ LECZENIU BO TO CO SIE W POLSCE DZIEJE TO POPROSTU ISTNY CYRK ;-)!!!!!!!

asdzxc (gość)

Fajne terminy. W końcu małopolska ma super termin nie jak w 2012. Tylko mam jedno pytanie, dlaczego w pierwszym terminie po lewej są dwa małopolskie i nie ma wgl wielkopolski... nie wiem co za debil pisze te artykuły..

. (gość)

.... Zastanawiam się dlaczego że następna tura idzie tydzień po poprzedniej, ale tylko ostatnia idzie dopiero gdy poprzednia już skończy ferie?