TOP 5 najwyższych emerytur na Pomorzu. Ile wynosi najwyższa emerytura na Pomorzu [zestawienie]

Jakie są najwyższe emerytury na Pomorzu i skąd pochodzą seniorzy, którzy je pobierają.

Kliknij w zdjęcie i sprawdź, jakie są najwyższe emerytury na Pomorzu w zestawieniu, jakie dla nas przygotował Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku.

Tutaj możesz sprawdzić, jakie są najniższe emerytury na Pomorzu

Wideo

Tomasz Rowikowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.05.2018, 10:06

Wczoraj piwiezli komendantow z sg Elbląg i Krynica za mobbing i przekręty finansowe.

18.05.2018, 10:04

Szarym mindurowym wspilczuje kasa jak w biedronce a odpowiedzialność dużą. Ale tych grubasow zza biurek to na kopach bym pogoni!!!!

18.05.2018, 10:01

Obniżyć wypłaty zarządów spółek skarbu państwa. 400 tys miesięcznie!!!!??????
My za to płacimy!!!!

18.05.2018, 06:18

SBcy Ormowcy UBecy i PZPRowcy oni brali wiecej od weteranów IIWŚ. Wstyd. Kat oprawca na usługach sowietów brał więcej od swojej ofiary.
Michnik z Gieremkiem z PZPR i Jajajaaaaaaaaaackiem Kuroniem tak załatwili komuchom.!

17.05.2018, 23:49

Również uważam za niesprawiedliwe, że mundurowi dużo krócej pracują, a emerytury mają dużo wyższe niż zwykli ludzie tyrający całe życie (28 lat kapitalizmu u niektórych to już można powiedzieć "całe życie") za grosze u prywaciarzy. Dodam, że mundurowi emeryci mają jeszcze inne przywileje, których nie ma zwykły człowiek, np. szerokie możliwości dorabiania na emeryturze i pierwszeństwo w zatrudnianiu np. w ochronie.

17.05.2018, 21:02

Nie ma gorszych oprychów niż policja i trepostwo. widać, że jeszcze nie musiałeś korzystać z ich wątpliwych usług jak cię jakiś oprych napadnie. Zobaczysz wtedy, czy warto im płacić i okradać resztę społeczeństwa!
Tym bardziej, że służby mundurowe nie płaca ZUSu!
PS Pewnie jesteś jednym z tych psich emerytów!

17.05.2018, 15:20

Wstąp do Armii Zbawienia, grząsiu, emerytury może ci nie dadzą, ale jak cię jakiś oprych na ulicy bezkarny zatłucze, to miejsce w chórze cherubinów masz gwarantowane!

17.05.2018, 15:01

Dość okradania obywateli przez państwo polskie! Natychmiast zlikwidować przywileje emerytalne służb mundurowych aparatu przymusu państwa! Dość trzydziestokilkuletnich emerytów wojskowych i policyjnych, którzy po paru latach tzw. służby, otrzymują wyższe emerytury niż ludzie po kilkudziesięciu latach!!!

17.05.2018, 10:33

A co z tymi 90% co to są pośrodku, tzn tę tzw. medianę wypełniają? Za mało żeby żyć na przyzwoitym poziomie, ale jednocześnie za dużo coby z głodu wyciągnąć kopyta? Mają się, wzorem słynnego ze stałości politycznych przekonań Paprykarza udać się po raz kolejny do kolejnych aktualnie miłościwie nam panujących z kultowym pytaniem:"Jak RZYĆ, Panie Premierze, jak RZYĆ?" ;))

16.05.2018, 14:32

Dobrze, ze PIS WPROWADZIŁ Dezubekizację i przywraca w koncu normalnosc.
SB-cy mieli po nascie tys. a ofiary grosze.