Jakie są najwyższe emerytury na Pomorzu i skąd pochodzą seniorzy, którzy je pobierają.


Urząd miasta

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ani kroku wstecz. Brawo CBA (gość)

Wczoraj piwiezli komendantow z sg Elbląg i Krynica za mobbing i przekręty finansowe.

Młody człowiek (gość)

Szarym mindurowym wspilczuje kasa jak w biedronce a odpowiedzialność dużą. Ale tych grubasow zza biurek to na kopach bym pogoni!!!!

Obniżyć pensje samorządu województwa!!!!!!! (gość)

Obniżyć wypłaty zarządów spółek skarbu państwa. 400 tys miesięcznie!!!!??????
My za to płacimy!!!!

Michnik pozdrôw Ubekôw! Bedą spod siebie jedli!Vivat PiS! (gość)

SBcy Ormowcy UBecy i PZPRowcy oni brali wiecej od weteranów IIWŚ. Wstyd. Kat oprawca na usługach sowietów brał więcej od swojej ofiary.
Michnik z Gieremkiem z PZPR i Jajajaaaaaaaaaackiem Kuroniem tak załatwili komuchom.!

tutam (gość)

Również uważam za niesprawiedliwe, że mundurowi dużo krócej pracują, a emerytury mają dużo wyższe niż zwykli ludzie tyrający całe życie (28 lat kapitalizmu u niektórych to już można powiedzieć "całe życie") za grosze u prywaciarzy. Dodam, że mundurowi emeryci mają jeszcze inne przywileje, których nie ma zwykły człowiek, np. szerokie możliwości dorabiania na emeryturze i pierwszeństwo w zatrudnianiu np. w ochronie.

Podatnik (gość) (antyidiota)

Nie ma gorszych oprychów niż policja i trepostwo. widać, że jeszcze nie musiałeś korzystać z ich wątpliwych usług jak cię jakiś oprych napadnie. Zobaczysz wtedy, czy warto im płacić i okradać resztę społeczeństwa!
Tym bardziej, że służby mundurowe nie płaca ZUSu!
PS Pewnie jesteś jednym z tych psich emerytów!

antyidiota (gość) ((A)nty (A)rmy)

Wstąp do Armii Zbawienia, grząsiu, emerytury może ci nie dadzą, ale jak cię jakiś oprych na ulicy bezkarny zatłucze, to miejsce w chórze cherubinów masz gwarantowane!

(A)nty (A)rmy (gość)

Dość okradania obywateli przez państwo polskie! Natychmiast zlikwidować przywileje emerytalne służb mundurowych aparatu przymusu państwa! Dość trzydziestokilkuletnich emerytów wojskowych i policyjnych, którzy po paru latach tzw. służby, otrzymują wyższe emerytury niż ludzie po kilkudziesięciu latach!!!

Janko Walski (gość)

A co z tymi 90% co to są pośrodku, tzn tę tzw. medianę wypełniają? Za mało żeby żyć na przyzwoitym poziomie, ale jednocześnie za dużo coby z głodu wyciągnąć kopyta? Mają się, wzorem słynnego ze stałości politycznych przekonań Paprykarza udać się po raz kolejny do kolejnych aktualnie miłościwie nam panujących z kultowym pytaniem:"Jak RZYĆ, Panie Premierze, jak RZYĆ?" ;))

Gość (gość)

Dobrze, ze PIS WPROWADZIŁ Dezubekizację i przywraca w koncu normalnosc.
SB-cy mieli po nascie tys. a ofiary grosze.

kinia (gość)

A jakie to zawody uprawniły do tak wysokich świadczeń? Redaktorowi zabrakło wiedzy, czy odwagi by to wyjaśnić?